Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után foglalkozná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után foglalkoznátok ilyen "apróságokkal"?

Figyelt kérdés
Összeköltöztünk a párommal nem olyan régen. Mióta együtt élünk észrevettem nála érdekes furcsa szokásokat, amit eddig még nem tudtam megszokni és van ami nagyon gázos. Szerintem. Pl. egy héten kb egyszer mos fogat. Persze fürdik meg minden, de ez igénytelen. A szemetet sokszor szétdobálja. (pl használt zsepit a szekrényre). De ezeken gondolom lehet változtatni. Túrkál az orrába, vakargatja magát állandóan, ami már zavaró. Volt, hogy rá is szóltam, ne legyen ilyen. Durcizik, ha valami nem tetszik neki. Ha probléma van, nem igazán szeret róla beszélni, azt mondja csak piszkálom, holott nem árt kommunikálni mindenről, erről szól egy kapcsolat. A hétköznapokban nem túl sokat segít. JÓ oké, én korábban hazaérek, mosok főzök takarítok. Ő eszik és alszik este már korán. Elpakolni sem segít, meg sem kérdezi. Hétvégenként igen, akkor csinálja az otthoni melókat, de hétköznap mintha egy zombi lenne. Szagolgatja mindig az ujját, magát. Szóval ezek apróságok de mégis zavarnak. Már próbáltam vele beszélni erről, vagy rászólok, de valahogy semmi változás. Inkább feszült és ideges lesz így már nem is merek vele beszélni. Másoknak is fura lenne ez vagy csak meg kell szoknunk egymást? Ja és néha olyan, mintha sunyítana dolgokban, mintha hülyének nézne, mikor valami furcsaságot csinál és én észreveszem. Vagy csak ennyire gyerekes természete van? Amíg nem éltünk együtt ezek a dolgok fel sem tűntek.
2018. jan. 17. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
kéne beszélgetnetek
2018. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

" Pl. egy héten kb egyszer mos fogat."


Ez nekem bőven elég lenne, hogy ne maradjak vele együtt, főleg, ha még változtatni sem hajlandó ezen. Igénytelen egy ember.Brrr!

A fogakon meg simán látszik a lepedék, 1 hét után meg pláne, hogy tudtál vele csókolózni?

2018. jan. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a fogmosás hiánya verte ki a biztosítékot. Bár az orrturkálás se semmi...
2018. jan. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
pont reggeliztem...
2018. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, erre mondják, hogy lakva ismersz meg valakit.

Ezek azok a dolgok azok, amiket otthon csinál valaki, nagyon árulkodóak. Nincs manír, álarc, nem kell figyelni, mit szólnak mások. Az ember sehol sem annyira önmaga, mint otthon.

A te párod ezek alapján egy igénytelen, lusta disznó, akivel semmilyen problémát nem lehet megbeszélni.

Tudom, most jön az, hogy szereted, és ilyen apróságok miatt nem akarod elhagyni. Sok sikert!

Nem adok neked két évet, és pont ezek miatt fogsz tőle menekülni.

2018. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
A párom naponta mos fogat, mégis ha szólok, hogy mossa meg még pluszba, kérdés nélkül megteszi. Sztem elég ennyit írnom.
2018. jan. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleg undi baratod van. Ezek kozul egyedul az nem zavarna, ha vakargatja magat. Bar el tudom ezek utan kepzelni, hogy o meg azt is kepes undorito, igenytelen csovi modon muvelni.
2018. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Ne félj vele beszélni erről. Amit csinál, az rontja a kapcsolatotokat, de amit te csinálsz, az is! Ha valami problémád van és nem közlöd vele, azzal ugyan úgy kettőtöknek teszel rosszat. Ilyenkor ne leszidd vagy kiabálj vele hanem közeledj kedvesen és magyarázd el neki a te nézőpontod, és legyél vle türelmes, hisz így szereted..

Tipp: mossatok együtt fogat!

2018. jan. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
A párod sajnos abszolút nem érett az együttélésre...vagy tűrsz, aztán hátha jobb lesz, vagy most kőkeményen elbeszélgetsz vele, hogy mi a minimum részedről.
2018. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Ti egyaltalan talalkoztatok egymassal mielott osszekoltoztetek?

Ilyen igenytelen ember igenytelenseget meg ha eddig nem vetted eszre, akkor most miert zavar?

2018. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!