Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tartós kapcsolatban\házasságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban\házasságban élők, fucsállnátok, ha a párotok néha-néha máshol aludna?

Figyelt kérdés
Elő szokott nálatok fordulni, hogy ti vagy a párotok, egyszer-egyszer szülőknél, barátoknál alszik? Mondjuk, ha haverokkal összeülnek, vagy családját látogatja meg és így jön ki a lépés. Vagy néhány napot egyedül megy el nyaralni? Nem sűrűn, úgy félévente\évente egyszer. Zavarna titeket?
2018. febr. 16. 10:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Ezzel nincs jó tapasztalatom.

Voltam én is úgy, hogy nem vagyunk összenőve, egyedül is oda megyek, ahová akarok.

Egy év múlva már attól idegrohamot kaptam, ahogy evés közben csámcsog. Voltam mindenhol, csak vele ne kelljen.

Egyik exem is beadta ezt a dumát, hogy kell ennyi bizalom, meg szabadság. Egy alkalommal, mikor elvileg az anyjánál aludt, csőtörés volt. Mobilon nem értem el. Hívtam anyóst vezetékesen. Kiderült, hogy hónapok óta csak telefonon beszéltek...

Itt is minden második megcsalós sztori úgy kezdődik, hogy elment barátokkal buliba. Aztán véletlenül baleset történt.

Nekem ez már nem hiányzik. Ha nem dugni megy, akkor nem leszek útban, ha vele megyek.

2018. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De ez működik nálunk már 10 éve. És tényleg egyedül szoktam menni, élvezem, hogy kicsit kiszakadok, biciklizek stbstb. Soha nem csaltuk meg egymást, és nagyon szeretem, de néha kell nekem az egyedüllét.
2018. febr. 16. 13:03
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más, én nem az, hogy furcsállnám de biztos, hogy nem nézném jó szemmel. Hozzám biztos nem való olyan férj, akinek ekkora magány-igénye van, de bizonyára vannak olyanok, akiknek ez teljesen jó.

Az, hogy egyszer-egyszer elmegy nélkülem szórakozni, esetleg akkor ott alszik a barátainál, az még oké. A szülőknél alvás a férjem esetében fura lenne, mert ugyanabban a városban lakunk anyósommal, de mondjuk én néha (olyan évi 1x) ott szoktam aludni a vidéki anyámnál, nem örömmel, de néha így jön ki a lépés. Amikor valamelyikünk üzleti útra megy, akkor is nyilván van pár nap, amikor külön alszunk, nekem ez is belefér.

Nekem akkor lenne ezzel bajom, ha bármelyik rendszeres lenne, és a férjemnek erre igénye lenne. Én vállalom, hogy igenis össze akarok nőni a házastársammal, sajnálom, ez van, nem lehet mindenki egyforma. Szerencsére olyan férjet választottam, akinek hasonló elképzelései vannak az együtt-külön töltött idő/programok arányáról, ugyanígy gondolkodik ő is (különben simán nem lenne a férjem, aki nem ugyanilyen ragaszkodó típus az a magamfajtától sikítva menekül).

Viszont akármilyen elnéző és laza vagyok az egy-egy estékkel/üzleti utakkal kapcsolatban, külön nyaralásról nálam szó sem lehetne. Azonnal az ugrana be, hogy biztos szeretője van, máskülönben miért ne akarná velem megosztani a jó élményeket?


De kérdező, mint látod, mindenki más, neked erre van igényed, neked működik ez 10 éve, én ezt 10 napig nem bírnám nemhogy évekig. Ha nektek ez jó, csináljátok, nem az a lényeg minket zavar-e, hanem az, hogy a te férjed hogy áll hozzá. Elvégre ahogy az én ragaszkodásommal az én férjemnek, a te magány-igényeddel a te férjednek kell megküzdenie :)

2018. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán szokott, főleg ha hazamegy és nekem dolgozni kell, akkor nem tudok vele menni - 1000km -, olyankor egyedül vagyok 4-5 napot.


Királyság, szeretek egyedül lenni, borozgatok, pizzázok, átjön a barátnőm, vagy beutazok a városba este és órákon át mászkálok.

2018. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked és a párodnak működik akkor nincs kérdés, nem kell mások véleményével foglalkozni.


Nekem nincs ezzel semmi problémám. Én is szoktam a szüleimnél aludni kb. két havonta és a párom is szokott a családjánál. Haveroknál nem jellemző az ott alvás, de a néha-néha alkalomból nem csinálunk problémát (négy év alatt kétszer én aludtam egy barátnőmnél, egyszer a párom egy barátjánál). Olyan viszont van, hogy külön megyünk bulizni én csajos estére, párom kanbuliba. Természetesen közösen legalább annyit megyünk, de a kapcsolat számunkra nem jelenti az egyéniségünk megszűnését és a teljes összeolvadást.


Nyaralni nem megyünk külön, de munka miatt utaztunk már külön.

2018. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsállnám, mivel ez nálunk is előfordul. Én nem szeretek a hegyekben túrázni, ezért ő a haverjaival szokott elmenni néhány napra, míg ő meg nem szeret fesztiválokra járni, így én oda a tesómmal megyek. Ezenkívül előfordul, hogy a barátnőimhez megyek vidékre vagy velük wellnessezni, úgyhogy évente 3-4 alkalommal máshol alszunk. Pár ismerősünk már nézett ránk furcsán emiatt, házasokként sokak szerint egyfolytában otthon kéne szorongatnunk egymás kezét, de mi így vagyunk boldogok, úgyhogy nem igazán érdekel mások véleménye. Nem hiszem, hogy olyan programokra is kényszeresen kéne kísérgetnünk egymást, amit a másik nem élvez. 33/N és 35/F
2018. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk előfordul, így nem furcsállom. Sokszor megyünk együtt szórakozni, de ha nekem nincs kedvem, neki pedig van, akkor elmehet nyugodtan a barátaival is. Ilyenkor általában reggel 6-7-8 körül jön haza. Én is van, hogy összeülök este egy barátnőmmel és jól esik beszélgetni fél éjszaka, ilyenkor pedig már nem jövök haza, inkább nála alszok, vagy fordítva.

Előfordul, hogy munkaügy miatt töltünk külön pár éjszakát, én kéthavonta megyek munka miatt pár éjszakára valamerre. A párom ritkábban, de egy-egy éjszakát ő is vidéken szokott tölteni munka miatt, ilyenkor az anyukájánál alszik.

Természetesen minden tervezett családlátogatást, nyaralást, stb. együtt töltünk el, ezen felül viszont azt vallom, hogy nem vagyunk összenőve. El sem tudom képzelni mi lenne, ha nem engedne el egy üzleti útra, konferenciára, mert nem bízna bennem...

A megcsalás nem azon múlik, hogy elengedjük-e egymást egyedül valahova, vagy sem.

Természetesen ha ez átfordulna abba, hogy jobban érzem magam nélküle, külön, az baj lenne. :)

2018. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!