Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normalis ez tenyleg en vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ez tenyleg en vagyok a hulye mit tegyek?

Figyelt kérdés

Parommal kb ket harom hetente van szex koztunk van amikor negy het is van. Akkor is mindig en kezdemenyezek kivetel nelkul.Probaltam vele megbeszelni amire az a valasz "a nő akkor boldog ha f*@sz van a p*cs*j@b@.

Mit tegyek hogy jobb legyen a helyzet hogy megkívànjon, vagy hogy kezdemenyezzen vagy hogy surubben szexeljunk. Hiaba kezdemenyezek van hogy visszautasit kulonfele kifogasokkal :'(


2018. márc. 8. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ő a párod?
2018. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert szeretem,és mert minden masban jo a kapcsolatunk
2018. márc. 8. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Zsák a foltját mindig megtalálja.


Ha neked az rendben van, hogy így beszél veled, hogy "a nő akkor boldog ha f*@sz van a p*cs*j@b@" akkor gratulálok és nincs több hozzáfűzni valóm ehhez az egész sz..rhoz!


Edd meg, amit főztél. Te választottad.


De egyébként roppant érdekes, hogy nem azon akadsz ki, amilyen taplóm beszél veled, hanem azon, hogy kevés a szex.


Ez is téged minősít!

2018. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Általànossàgba mondta nem pont ràm értve
2018. márc. 8. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze, általánosságban. És te hagyod, hogy általánosságban így beszéljen veled? Neked ez rendben van?


Nem hiszem, hogy a szex a legnagyobb problémátok. Ez ebből is kiderül.

2018. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a fantasztikus modora lenyűgözött engem is, tökéletesen megértem, hogy folytatni akarod vele a kapcsolatodat.
2018. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tenyleg csak a szexrol van szo.mindenbe masba jo a kapcsolatunk.mielott ezt kimondta elnezest ker hogy így fogalmaz csak mar olyan ideges volt.. Vannak kozos programok mindig bokol osszebujva alszunk el.mindig mondja hogy mennyire szeret stb. Szoval tenyleg minden megvan ami egy kapcsolatba kell a szexet leszamitva
2018. márc. 8. 18:08
 8/11 A kérdező kommentje:
De a kerdesemre meg nem kaptam valaszt
2018. márc. 8. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De, megkaptad, az más kérdés, hogy nem tudsz mondatokat értelmezni:


Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Zsák a foltját mindig megtalálja.


Te választottad, szóval viseld a következményeit.

Nem volt kötelező aszexuális pasival összejönni. De ha neked ő kell, akkor miért hisztizel, ha kevés a szex?

2018. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem volt aszexuàlis mikor osszejottunk

Nem ket hete vagyunk

2018. márc. 8. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!