Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti maradnátok a párotok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnátok a párotok miatt egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A párommal 4éve vagyok együtt,2éve náluk lakom. Vele és az anyjával. 1kutyát és 3macskát tartanak egy kis panel lakásban. Ezzel nem is lenne problémám de az anyja nem takarítja a szobáját iszonyat koszos és büdös,mindenhol állatszőr. Én hiába takarítom a mi szobánkat,a konyhát meg fürdőt wct, akkoris iszonyat bűz terjeng az anyja szobájából, ráadásul fél óránként cigiznek és nem nyitnak ablakot sem. A párom már rászolt h takaritsa a szobáját de nem teszi, egésznap csak bent ül tvzik és nem fürdik csak havonta áttörli magát szivaccsal. Mostanában úgy érzem nem bírom ezt tovább,nem bírok ilyen koszban élni,és az állataik után sem gyözöm már a takarítást, ők sosem csinálnak semmit. Szeretem a párom de már fizikailag is rosszul vagyok,sokszor rám jön a remegés, állandóan levert vagyok egyre jobban érzem h nincs erőm,sokszor fáj a fejem és hasmenésem is van,állandó idegbe vagyok. Emiatt az állapotom miatt kirúgtak a munkahelyemről mert sokat betegeskedtem. Kezd abból is elegem lenni hogy a páromnak sosincs kedve semmihez,sosem megyünk sehova neki az a program h elmegyünk bevásárolni és ezzel le van tudva a közös program. Anyum szerint börtönbe élek. És ennyi évesen nem kéne így leragadjak hanem élvezni kéne az életet. De bármennyire is rossz a helyzet annyira szeretem a párom hogy nem tudnék nélküle élni viszont azt is érzem h belebetegszem ebbe a kapcsolatban. Két felé húz a szívem. Az egyik felem menne és kitörne ebből a helyzetből, a másik ragaszkodik a páromhoz.
2018. márc. 26. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem látok bele a dologba, úgyhogy nem tudom, mi akadálya van, hogy elköltözzetek ketten, de biztos van. Mert az lenne a legjobb, így nem kéne anyóssal se folyton érintkezni, és lehet a párod is fellendülne. Mert amíg ott vagytok hiába beszélitek át, nincs sok értelme, a párod is kezd belenyugalmasodni szerintem, hogy jól van ez így. Mást nem apránként, új munkahely, stb. kezdd el, hogy elé tudjatok menni onnan, persze beszéld meg a pároddal. Ha esetleg azt látod rajta, hogy nagyon nem akar változtatni, akkor persze menekülj onnan.
2018. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk ketten elmenni mert ez a párom lakása ő vette hitelre meg az anyja is adott bele.
2018. márc. 26. 09:14
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Te is tudod a választ: már rég le kellett volna onnan lépned, csak tönkreteszed magad. De ugye ezt felesleges volt leìrnom, te is tudod.


Mondanám, hogy lépj le onnan, de úgy sem fogsz, mert a pacákod iránti érzelem most felülírja a józan ész szerinti gondolkodást.


Majd akkor fogsz lépni, ha egyszer olyan történik veled ott, ami átlép egy határt, és elmúlnak (vagy gyengülnek) tőle az érzelmeid. Vagy ha megismersz egy igazi férfit, aki képes neked jó életet biztosìtani.


Addig valószìnűleg maradsz így.

2018. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül élek,de ha rendetlenség van egy ideig,mert nincs hangulatom semmihez,már az kikészít.Figyi,ha te ezt 2 évig bírtad mert annyira szereted a párod,bár nem derült ki miért is,mert semmit nem csináltok,szerintem nyugodtan húzz le még 20 évet ott,mert jó ott neked,ha annyira gáz lett volna,már az első napon tipliztél volna.
2018. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Hat, akkor szenvedjel. 10 ev mulva meg majd vered a fejedet a falba.
2018. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Csak gondolj arra, hogy akarsz e ilyen környezetbe gyereket nevelni? Ugye nem. Akkor menj el onnan, és ha a párod feltalálja magát, és rájön, akkor megy ő is.
2018. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
és mi lenne,ha kitakarítanál?
2018. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
az anyósnál is...
2018. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó exemnél ugyan ez volt. Ne aggódj, egyszer úgyis meg fogod unni, az egyoldalú szerelem nem képes önmagát táplálni, márpedig te csak egy dugható házi cseléd vagy, semmi több. Egyszer majd úgyis megérted, akkor pedig szépen fogod magad és el költözöl és többet nem jössz össze olyan férfival, aki képes ebben élni.
2018. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Eleve marhaság volt odaköltözni, ez a párod anyjának a lakása, innentől kezdve ha ő a sz.@rkupac tetején akar aludni, akkor joga van hozzá és semmi beleszólásotok nincs. A párodnak nyilvánvalóan megfelel ez a helyzet akkor is, ha rászólt az anyjára, hogy takarítsa ki a szobáját...ha nem felelne meg, akkor minden erejével azon lenne, hogy kiszakadjatok onnan és elmenjetek legalább egy albérletbe.


Anyukádnak igaza van, börtönben élsz 2 éve és az is lehet, hogy csak a megszokás miatt nem tudod otthagyni. Egyébként eleve nem kellene erőltetni ezt az egészet, nyilvánvalóan mások az igényeitek, más az életviteletek. Én a helyedben visszamennék anyukádhoz (ha van rá lehetőséged) ideiglenesen, összeszedném magam lelkileg, keresnék munkahelyet és normális életet próbálnék teremteni magamnak, mert amiben most élsz az nagyon nem normális. Felesleges még éveket pazarolni az életedből, azokat soha nem kaphatod vissza...

2018. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!