Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti maradnátok a párotok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnátok a párotok miatt egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A párommal 4éve vagyok együtt,2éve náluk lakom. Vele és az anyjával. 1kutyát és 3macskát tartanak egy kis panel lakásban. Ezzel nem is lenne problémám de az anyja nem takarítja a szobáját iszonyat koszos és büdös,mindenhol állatszőr. Én hiába takarítom a mi szobánkat,a konyhát meg fürdőt wct, akkoris iszonyat bűz terjeng az anyja szobájából, ráadásul fél óránként cigiznek és nem nyitnak ablakot sem. A párom már rászolt h takaritsa a szobáját de nem teszi, egésznap csak bent ül tvzik és nem fürdik csak havonta áttörli magát szivaccsal. Mostanában úgy érzem nem bírom ezt tovább,nem bírok ilyen koszban élni,és az állataik után sem gyözöm már a takarítást, ők sosem csinálnak semmit. Szeretem a párom de már fizikailag is rosszul vagyok,sokszor rám jön a remegés, állandóan levert vagyok egyre jobban érzem h nincs erőm,sokszor fáj a fejem és hasmenésem is van,állandó idegbe vagyok. Emiatt az állapotom miatt kirúgtak a munkahelyemről mert sokat betegeskedtem. Kezd abból is elegem lenni hogy a páromnak sosincs kedve semmihez,sosem megyünk sehova neki az a program h elmegyünk bevásárolni és ezzel le van tudva a közös program. Anyum szerint börtönbe élek. És ennyi évesen nem kéne így leragadjak hanem élvezni kéne az életet. De bármennyire is rossz a helyzet annyira szeretem a párom hogy nem tudnék nélküle élni viszont azt is érzem h belebetegszem ebbe a kapcsolatban. Két felé húz a szívem. Az egyik felem menne és kitörne ebből a helyzetből, a másik ragaszkodik a páromhoz.
2018. márc. 26. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Ja, most olvasom, hogy közös a lakás bocs. Akkor semmi esélyetek a különköltözésre. Akkor a végeredmény ugyan az: menekülj amíg van honnan újrakezdened! 10 év múlva nagyon bánni fogod.
2018. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, engem is elkapott az ideg, ahogy olvastam. Ezen nincs mit megjavitani, nincs miert kitartani, szakits es hatra se nezz. Nem olyan nagy eresztes ez a ferfi, hogy igy ragaszkodj hozza. NEM erdekel mennyire szeret es kedves es bullshit, te egy roncs lettel. Fuss, amig nem leszel depresszios. Anyukadnak igaza van, hallagass ra. Paroddal meg szakitsd meg a kapcsolatot, ne levelezzetek, talalkozzatok, mert ha anyukadnal erore kapsz akkor ujra elkezdesz bizakodni, o mindent megiger (meg komolyan hinni is fog abban, hogy minden mas lesz), visszamesz hozza de minden marad a regiben. Az anyosod ott lesz, amig vilag a vilag. Soha nem fog eltunni, sosem lesztek kettesben, felejtsd el, hogy te valaha a sajat hazad urnoje leszel. Ez a szomoru igazsag. Szakits es ne beszelgess vele, ne akard ezt megoldani, mert ezt nem lehet. Kezdj uj eletet. A nezd meg az anyjat, vedd el a lanyat pontosan erre a helyzetre vonatkozik. Mindenkit csomagban kapunk.
2018. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Két évig nem volt ezzel bajod?

Amúgy meg párod mit szól ehhez?

Keress melót, költözz el, párod meg vagy jön vagy marad. Nem vesztesz vele sokat.

2018. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Menjetek el KÖZÖSEN tőlük.


Én ilyen környezeből már RÉG elhúztam volna, nem még odaviszem a kedvesemet is.

Nem ég a párod pfájáról le a bőr, amiért ilyen kínos helyzetbe hoz?

2018. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt nemcsak párod anyjával van komoly baj, hanem a pároddal is. Többes számban írod, hogy félóránként rágyújtanak a lakásban, nem szellőztetnek, nem takarítanak. És te erre a pasira fel tudsz nézni? Ezt a tirpákot tudod szeretni?


Ne haragudj, de ha két éve képes vagy elviselni ezt az állapotot, akkor az is megkérdőjelezhető, hogy te mennyire vagy épelméjű. Nekem is van állatom a lakásban, de a nyakamat tenném rá, hogy sokkal nagyobb a tisztaság nálam, mint egy átlag háztartásban.


Nem tudom, mire vársz, azt hiszed, ez jobb lesz majd? Mert ez csak rosszabb lesz, minden csak koszosabb lesz és mindenki csak még jobban elhagyja magát. Te meg beleroppanthatsz végleg, meg teljesen rámehet az egészséged és látod, a pasidat ez sem érdekli, mert ő meg nem lép semmit. Nyilván, hiszen tök jó neki az ingyencseléd, meg az ingyennuni. :)


Ha most nem lépsz le onnan, akkor később nagyon fogod bánni, hogy a legjobb éveidet egy ilyen koszfészekben élted gyomorideggel egy igénytelen pasival, aki mellesleg nem is szeret téged.

2018. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!