Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom szeretné hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretné hogy együtt éljünk, de van neki egy kisiskolás gyereke, akinek a felnevelésében nem akarok részt venni (közös gyerek se kell). Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Végre megtaláltam a páromat. Ő volt nekem az első komoly kapcsolatom. 6 évvel idősebb nálam és van egy 8 éves lánya. Miattam hagyta ott a férjét. Most a saját lakásában él, oda szoktam feljárni hozzá, hogy együtt legyünk. Mindig azt szeretné, hogy költözzek oda. Egyszer megpróbáltuk, de 1 hónap után meguntam, hogy nekem kell a gyerekkel is foglalkoznom. Nem az én gyerekem, közös gyereket se szeretnék. Nekem így jó, pedig sokat veszekszünk, legtöbbször a gyereknevelés miatt. Mit csináljak?

2018. ápr. 25. 20:49
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%
Azért, aki itt azt írja, majd az anyja neveli, láttak már gyereket? Neveltek már gyereket??
2018. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%
Amikor megismerted már ott volt a gyerek, akkor miért nem volt gond? Most, hogy elvált a férjétől miattad, kiderül te csak d.gó pajtinak használnád. Sosem beszéltetek a jövőről? Nem is értem, felnőtt emberek vagytok. Gratula mindkettőtöknek.
2018. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
95%

Az nagyon jól hangzik, hogy a kérdező ne nevelje a gyereket, csak nem megoldható. Eleve az is probléma lesz, hogy egy fedél alatt él a gyerekkel: ugrál, visong, széthagyja a játékokat, stb. Nem tehet úgy, mintha ott se lenne. Főleg azért, mert őt is nyúzni fogja, hogy menjen vele játszani, vegyen le egy tányért, olvasson mesét.

Eleve bele se kellett volna menni ebbe, ha te nem vagy vevő más gyerekére.

Az meg különdíjas, hogy életed első komoly kapcsolata más felesége, és most hogy elváltak, mégse kell.

Egy darabig még kínozzátok egymást, aztán a nő visszamegy a férjéhez.

2018. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
2 éve ismertem meg egy munkahelyi bulin. Igazából ő mászott rám, én meg örültem, hogy végre valaki érdeklődik irántam. Később elmondta, hogy egy egyszerű, tanulatlan fickó a férje (őhozzá képest), akit semmi se érdekel nagyon a munkáján kívül. Ő egy okos, értelmes férfira vágyik. Ez lettem én.
2018. ápr. 25. 21:41
 15/42 anonim ***** válasza:
25%

Van egy ismerosom aki ugyan ebben a cipőben jár. Nő és van egy 11 éves fia.

Ott csak a nő neveli a gyereket mert kérte a férfit hogy ne szóljon bele a nevelesbe stb

Ők megtudták oldani

Nem lehetetlen ez

Kérdező amugy sem azt mondta hogy levegőnek nézi a gyereket de nem akar belefolyni a nevelésbe. Ebben semmi rossz nincs

Attól meg élhetnek együtt és szerethetik egymast a párjával

2018. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
84%

Te vagy az okos, értelmes férfi...

Nincs több mondanivaló.

2018. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
81%

A kérdezőnek nem az a baja, hogy mondjuk rá kell szólnia a gyerekre, tanítani vagy elvinni a suliba, hanem az, hogy foglalkoznia kell vele. Ránèzni, hozzászólni, kerülgetni, válaszolni a kérdésire.


Szólni kellett volna, hogy miattad ne hagyja ott a férjét, te csak szerető akarsz maradni, mert utálod a gyerekeket. Sosem vált volna el érted, ha ezt tudja.

2018. ápr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
49%

#17:

Valahogy mégse tudom a nőt sajnálni... Megeszi, amit főzött. Két éve volt kiismerni. Ha nem esett le neki az, ami nekünk két mondata után nyilvánvaló, az az ő baja.

2018. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is van gyerekem, így alakult ki egy kapcsolatom. A párom és a fiam mindig is ismerte egymást, nem voltak idegenek egymás számára. Kedvelik egymást. ennek ellenére én eleve olyan kapcsolatot szerettem volna ami nem összeköltözős. Tudom, így jól kijönnek Ők is, és is a párommal,de ha együtt élnénk már akadna konfliktusforrás.


A párom segít, tanácsot ad, de nem irányítja/fegyelmezi a gyerekem.


Neked, kérdező, már az a baj,hogy egyáltalán létezik a nő részéről a gyerek, tehát bármilyen lenne, nem tudnád elfogadni, hiszen saját gyereket se akarsz.


Ez a kapcsolat így nehezen fog hosszabb távon működni, és én kívánom mindkettőtöknek,hogy találjátok meg azt, akivel az életeteket szeretnétek folytatni, mert bizonyára nem a jelenlegi társ a megfelelő erre.

2018. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
46%

Én sem sajnálom a nőt, megcsalta a férjét, számomra ez a megérdemelte kategória, még egy kis kárörömöt is kihozott belőlem a helyzet, de ettól még ugyanúgy megérdemelte a kérdező is, hogy összejött egy férjezett gyerekes nővel, ami most nem működik a válás után. Szemétség volt átverni a nőt, pont úgy, ahogy szemétség volt a nő részéről átvernie a férjét.


Szépen egymásrataláltak.

2018. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!