Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom szeretné hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretné hogy együtt éljünk, de van neki egy kisiskolás gyereke, akinek a felnevelésében nem akarok részt venni (közös gyerek se kell). Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Végre megtaláltam a páromat. Ő volt nekem az első komoly kapcsolatom. 6 évvel idősebb nálam és van egy 8 éves lánya. Miattam hagyta ott a férjét. Most a saját lakásában él, oda szoktam feljárni hozzá, hogy együtt legyünk. Mindig azt szeretné, hogy költözzek oda. Egyszer megpróbáltuk, de 1 hónap után meguntam, hogy nekem kell a gyerekkel is foglalkoznom. Nem az én gyerekem, közös gyereket se szeretnék. Nekem így jó, pedig sokat veszekszünk, legtöbbször a gyereknevelés miatt. Mit csináljak?

2018. ápr. 25. 20:49
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
71%
Én sem akarok gyereket, így össze se jönnék olyannal akinek van. Te megtetted.
2018. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
42%

Legjobb ha olyan not keresel akinek nincs gyereke, vagy ha van is akkor nem kell mar nevelni.

En nem is jottem volna ossze olyannal akinek gyerke van.

Szerencsere olyan not vettem felesegul akinek nincs gyereke, ugyhogy egyutt tapasztaljuk majd meg milyen szulonek lenni.

2018. ápr. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
55%
Te mint okos, értelmes? Huha...
2018. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ezt így, ilyen formában közölted is a nővel vagy sunnyogsz s kitérő válaszokat adsz neki?
2018. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
75%

Még most mondd el neki ugyanezt. Én egy éve hagytam el az amúgy rossz házasságomat, megismerkedtem egy 2 évvel fiatalabbal, vettünk egy közös lakást és most hagyott el. Persze találkozgatni visszajárna de csak szórakozni szeretne, felelősség és a gyerekem nélkül. Eladjuk a házat és mehet.

Te még időben vagy, még anyagi kárt nem okoztál úgyhogy legyél okos.

2018. ápr. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Összeköltözős kapcsolatot nem akarok, nem az én világom, hogy más gyerekének a gondjait is felvállaljam. Nagyon szeretem a páromat, a mostani helyzet nekem kényelmes, de ő állandóan azzal zsarol ezzel, hogy el kell fogadnom a gyerekét is, ha nem, akkor ne is menjek fel hozzá többet. Mondogatja a közös gyereket is, hogy az majd mindent helyretesz. Én ugyan gyereket nem akarok, legalábbis nem tőle. A gyereknevelési elveivel abszolút nem értek egyet, nem is szólok inkább bele, nagyon félreneveli. Olyan a munkám, hogy csak keveset vagyok otthon (a szüleim elég nagy házában egy saját lakrészem van). Nem is lenne időm a gyereknevelésre-helyette. Nekem egy nő kell, neki egy férfi. Az ágyban tökéletes az összhang, azon kívül egyre kevésbé. Komolyan tanácstalan vagyok.
2018. ápr. 28. 08:10
 37/42 anonim ***** válasza:
72%

#36, és erre a hazug szarra mondod, hogy: "Végre megtaláltam a páromat."

Neked nem egy nő kell, hanem egy ingyen punci, neki meg egy férfi kel... de hát hol vagy te ahhoz!

Ne bénázz, mondd el neki, ahogy ide leírtad.

2018. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
62%

Nem akarsz tőle gyereket, ő megmondta, hogy lépj le, ha gyerekkel nem tudod elfogadni.



Jó lenne, ha őszinte lennél végre és/vagy megmutatnád neki ezt a kérdést. Ha tudná, hogy vélekedsz róla, fel sem merülne benne, hogy veled mégegyszer találkozzon.


Te ezt pontosan tudod, de félsz, hogy nem fogsz kelleni még egy nőnek. Gyáva és undorító vagy.

2018. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
70%
Szakítsatok, add meg a lehetőséget neki egy normális kapcsolatra, mert ez nem az... Te meg tengődj tovább valami semmit érő szarban, azt kész. Neked több az ágynál úgysem kell.
2018. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd el. Te nem azt akarod, amit ő, ő nem azt, amit te. Ebben nincs kompromisszum, nem is lehet, soha nem is lesz. Megèrtem, ha nem akarsz màs gyerekèvel kinlódni, főleg ha sajàtot nem akarsz, de pont ezèrt nem tudsz vele maradni. Amúgy ne vâgjunk màr egyből követ a kèrdezőre. Lehet ha a gyerek bàjos lenne, mèg megenyhülne. Èn is ismerek olyan 6-10 èves gyerekeket, akik el vannak kenyeztetve, örökkè visitanak, ha valami nem akaratuk szerint van, anyuka meg mosolyog h de cuki, mert nem làtja kîvülről, hogy ègő ahogy a gyereke földhözveri magàt hiszti közben. Ezeket a gyerekeket èn sem kìvànnàm a hàtam közepère se. A nő is ha annyira akarnà a megoldàst, megkèrdeznè kèrdezőt, mi baja a nevelèsi stîlusàval ès elgondolkodna...
2018. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!