Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet hosszútávon olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszútávon olyan kapcsolat ahol eltérőek az alvási szokások?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss kapcsolatom van, 6 hónapja vagyok együtt a barátommal.Igazából minden "tökéletes", egy dolgot leszámítva,az alvási szokásainkat.Persze tudom,ez nem egy nagy dolog sokak szerint,én is tudom,hogy lehetne

sokkal nagyobb problémám is. Csak egyre többször szóba jön,hogy nyár végén összeköltözhetnénk,és olyankor elgondolkozok ezen.

A párom CSAK ordító tv mellet hajlandó/tud aludni. A kép meg a hang is kell neki. Azt mondja már kiskora óta így volt,szerinte 30év alatt sosem volt kikapcsolva a tv, max ha áramszünet volt.Próbáltam rávenni hogy legalább a hangot kapcsoljuk ki,de neki a hang is kell,főleg az.(nem akar a gondolataira elaludni)Én kizárólag sötétben,csöndben tudok aludni. Van ilyen alvómaszkom,amivel ugye letakarom a szemem,ez még oké, de a hangot még füldugóval is hallani,szóval semmit nem ér. Ha nála vagyok nem alszom ott,mivel másfél szoba van csak,és minden hallatszik, nálam 3 szoba van,szóval ha itt alszik nálam,külön szobában alszunk bezárkózva...Eléggé zavar a dolog. Mert még ha ide is költözik hozzám, most akkor örökre külön szobában aludjunk? Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége? :D (23/L)



2018. máj. 7. 13:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Vezeték nélküli fülhallgató, mert ez gáz.


A párom is tovább fenn van, mint én, ám olyankor fülhallgatóval filmezik, olvas, elfoglalja magát, de csendben.

2018. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
8%
A párom szuszogása miatt füldugóval alszom. Kemény 105 Ft a gyógyszertárban, 3M néven kéred tudni fogják. Az totálisan nem lehet benne hallani, ha jól dugod be. Úgy persze nem jó ha simán csak bedugod, csavarni kell rajt egyet és úgy majdnem teljesen betömködni és akkor totál jó.
2018. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szia, nem olvastam el a hozzászólásokat, de nalunk is ugyanez van, mi megoldottuk. Én tv helyett tabin nézem a sorozataimat az ágyban, minimális fényerőn, fülhallgatoval. Páromtol mégvezeték nelkuli Bluetooth fülest is kaptam. :)
2018. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

Családban volt ilyen, ott ráadásul kicsit süket is volt a férj. :) Kapott egy minőségibb fejhallgatót, ami ordíthat is, nem hallatszik ki + ha elalszik benne, nem fojtja úgy, mint mondjuk a telefon fülese.

Ott megoldotta a problémát. :)

2018. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nálunk nem ilyen durva a helyzet, de van egy kis különbség a párommal. Ő rendszeresen vagy podcastra, vagy youtube videókra szokott elaludni esténként, de ha már lefárasztotta őt arra a szintre, akkor kikapcsolja, és alszik. Én meg szerencsére az a típus vagyok, hogy lefekszem, alszom. Altalában nem kell 2 percnél több hozzá.

A többbi hozzászóló is lényegében ezt javasolja, hogy füldugó + laptop/tabletre nem hajlandó váltani?

2018. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Exemmel hasonló helyzet volt, de ő tudott nélküle aludni,csak nem szeretett.Én meg egyáltalán bármi hang van vagy fény én már nem tudok aludni.( és csöndben sötétben is minimum 20 perc mire elalszok) Csomószor úgy jött ki hogy ő tesz nekem szívességet azzal hogy kikapcsolja. Többek közt az ilyen hülye, elviselhetetlen dolgai miatt (is) lett vége.

Mostani párom is csendben alszik mint én, imádok vele aludni :)

2018. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2020. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!