Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom folyamatosan csókolózni/szexelni akar?

Figyelt kérdés

Mindig a legalkalmatlanabb pillanatokban kér csókot.

Ha valamit csinálok, valami van a kezemben, valami miatt ideges vagyok, ha valamivel bíbelödök/barkácsolok...pont amikor nem akarom hogy bárki idegesítsen valamivel. Alapjáraton is unom már, nemhogy ilyen alkalmakkor.

Ha sietnék a buszra akkor is ezt csinalja, megfog a kapuban és kell vele nyalakodni..

Ezzel gond nem lenne, de a "csak egyet kérek" az nem csak egy. Még egyet, még egyet..és így tovább..

De sokszor még a csókba is beleköt, "normális" kell neki..nem tudom mi nem normális egy csókon. Talán az hogy elsietem...de azért mert unom.

Mikor véget ér a csók cunami akkor még egy puszit is kér..ami legalább 5-6..

Az is a baja hogy egésznap nem nyalogatom, puszilgatom. Ahogy ő mondja "neked eszedbe sem jut hogy megpuszilj vagy megcsókolj"....szimplán nincs igényem rá mert amit kér vagyis szinte kötelez rá, már az is több mint az igényem.

Ha látja hogy csók közben nem vagyok úgy elragadtatva tőle mint ő akkor az is baj. Ha nyitva van a szemem az is zavarja..ha forgatom a szemem közben, nézem a plafont vagy a sarkot akkor meg is haragszik.

Van hogy már fújok mérgemben, unalmas..sok..és mindig amikor vagy zavar abban a pillanatban éppen, vagy olyankor amikor még az előző csókhoz képest nem telt el csak két perc.

Van hogy fogmosás közben, evéskor, hulla álmosan is csesztet ezzel.

Nagyon sokszor vitázunk ezen, sokszor megharagszik érte.

Elmondása szerint eddig nem volt ennyire oda a csókolózásért, csak amióta velem van. Ebből azt következtetem ki hogy talán jól csókolok. Ő is jól csókol csak ne ennyit.

Az is baj ha nem szeretgetem meg, ami nála sok-sok csókot, ölelgetést, bújást jelent..

A szex ugyanígy van jelen a kapcsolatunkban, azt is ő akarja 10-ből 9-szer. Mindig duzzog ha nem lesz semmi.

Ha nem én kezdeményezek az a baj, ha nincs kedvem azért mondókát is mond hogy soha nem akarom.

Egyszerűen sokszor faradt vagyok, sokszor elveszi a kedvem lelki alapon, stb. Ha meg lenne kedvem akkor is elmegy az igényei miatt, vagy akkor amikor meglátom a nagy hasát..hízott mostanában..

Az ágyban olyan mint a tengericsillag, fekszik és annyi. Ki kell elégíteni minnél többször..az a lényeg számára.

Kéri hogy ujjazzam, nyaljam, stb..és unom mert a végtelenségig akarja, "mindjárt elmegyek..mindjárt.." még negyedórával később is ott tartunk.

Neki az a jó ha fekszik és én mint egy gép megd...

Legtöbbször kötelességből csinálom, mert bűntudatot kelt bennem, másnap is hallgatom..szóval ilyenek..

Vélemény ?


2018. jún. 14. 19:40
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a te libidóddal van a baj, ilyen fiatalon ez a normális.

Előző barátnőmnél is arról szólt az első 2-3 hónapunk, hogy nem bírtunk betelni egymással, végigkeféltük az egész napot.

Elmentünk valahova és nem bírtunk magunkkal, lerohantuk a pláza rokkant wc-jét, és fél óráig dugtunk bent, kocsiban pettingeltünk, ruhabolt öltözőjében oráloztunk, otthon meg non-stop ment a szex. Pedig mi már 26-27 körül voltunk.

2018. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egyből az jutott eszedbe hogy te ehez a lányhoz cseppet sem vonzódsz és nem is szereted. Én ha valakit imádol szeretek vágyom rá akkor amiket a barátnőd elvárna tőled nálam alap dolgok. Előző pasim volt ilyen mint te. Piszok bántó volt és szomorú hogy soha nem kezdeményezte a csókot vagy az ölelkezést. Aztán a mostani partneremmel nem tudunk egymással betelni egy év után sem. Az meg hogy össze költöztetek ilyen hamar hát...szerintem hagyjátok egymást te nem erre a nőre vágysz.
2018. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
92%
En a vege elott azt hittem, hogy egy 40-es menopauzaval kuzdo no vagy.
2018. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
92%
Így a fentiek alapján nektek lehet, hogy jobb lenne külön.
2018. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
93%
Nem illetek össze. Friss kapcsolatban, tizen-huszon évesen teljesen normális, hogy ennyire vágyik a fizikai kontaktusra (érintés, csók, szex). Ha te már most unod, teljesen felesleges húzni egymás idejét.
2018. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
91%
minek vagy vele ha nem is szereted?
2018. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
27%

Teljesen megértelek én is utaltam amikor kapcsolatban voltam ezt a folytonos ölelkezési érintkezési bujos csók mániát. Nem vagyok bujos fajta hozzam ha bújnak kis ideig “elvislelem”

Szeretem a magánszférat

Próbáld megbeszélni vele ha nem megy akkor próbáljátok komrumisszumot kötni

2018. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
94%
Csak azt nem értem, mi a csudának vagy vele? Érezhetően nem vonzódsz hozzá, és nem szereted. Ráadásul nem is illetek össze ezek alapján. Pont abban a fázisban vagytok, amikor még durván"dúlnia kéne a lávnak.
2018. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
86%
Faszikám, küldd át hozzám a nődet, majd én leápolom ha neked ez ennyire nehezedre esik.
2018. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
14%
Már csak annyit, hogy nem rabolod teljesen feleslegesen az idejét.
2018. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!