Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom folyamatosan csókolózni/szexelni akar?

Figyelt kérdés

Mindig a legalkalmatlanabb pillanatokban kér csókot.

Ha valamit csinálok, valami van a kezemben, valami miatt ideges vagyok, ha valamivel bíbelödök/barkácsolok...pont amikor nem akarom hogy bárki idegesítsen valamivel. Alapjáraton is unom már, nemhogy ilyen alkalmakkor.

Ha sietnék a buszra akkor is ezt csinalja, megfog a kapuban és kell vele nyalakodni..

Ezzel gond nem lenne, de a "csak egyet kérek" az nem csak egy. Még egyet, még egyet..és így tovább..

De sokszor még a csókba is beleköt, "normális" kell neki..nem tudom mi nem normális egy csókon. Talán az hogy elsietem...de azért mert unom.

Mikor véget ér a csók cunami akkor még egy puszit is kér..ami legalább 5-6..

Az is a baja hogy egésznap nem nyalogatom, puszilgatom. Ahogy ő mondja "neked eszedbe sem jut hogy megpuszilj vagy megcsókolj"....szimplán nincs igényem rá mert amit kér vagyis szinte kötelez rá, már az is több mint az igényem.

Ha látja hogy csók közben nem vagyok úgy elragadtatva tőle mint ő akkor az is baj. Ha nyitva van a szemem az is zavarja..ha forgatom a szemem közben, nézem a plafont vagy a sarkot akkor meg is haragszik.

Van hogy már fújok mérgemben, unalmas..sok..és mindig amikor vagy zavar abban a pillanatban éppen, vagy olyankor amikor még az előző csókhoz képest nem telt el csak két perc.

Van hogy fogmosás közben, evéskor, hulla álmosan is csesztet ezzel.

Nagyon sokszor vitázunk ezen, sokszor megharagszik érte.

Elmondása szerint eddig nem volt ennyire oda a csókolózásért, csak amióta velem van. Ebből azt következtetem ki hogy talán jól csókolok. Ő is jól csókol csak ne ennyit.

Az is baj ha nem szeretgetem meg, ami nála sok-sok csókot, ölelgetést, bújást jelent..

A szex ugyanígy van jelen a kapcsolatunkban, azt is ő akarja 10-ből 9-szer. Mindig duzzog ha nem lesz semmi.

Ha nem én kezdeményezek az a baj, ha nincs kedvem azért mondókát is mond hogy soha nem akarom.

Egyszerűen sokszor faradt vagyok, sokszor elveszi a kedvem lelki alapon, stb. Ha meg lenne kedvem akkor is elmegy az igényei miatt, vagy akkor amikor meglátom a nagy hasát..hízott mostanában..

Az ágyban olyan mint a tengericsillag, fekszik és annyi. Ki kell elégíteni minnél többször..az a lényeg számára.

Kéri hogy ujjazzam, nyaljam, stb..és unom mert a végtelenségig akarja, "mindjárt elmegyek..mindjárt.." még negyedórával később is ott tartunk.

Neki az a jó ha fekszik és én mint egy gép megd...

Legtöbbször kötelességből csinálom, mert bűntudatot kelt bennem, másnap is hallgatom..szóval ilyenek..

Vélemény ?


2018. jún. 14. 19:40
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
11%

Ezek az ösztönlények tuti nem is dolgoznak ha ennyi idejük van szexelni 😁😁😁😁😁😁😂😂😂 És szerintük az normális hogy öltözőben szexelnek... Bár megláttak volna és sz*rrá aláztak volna titeket. Mivan ha megkívánjátok egymást, akkor a buszon mindenki szeme láttára fogjátok csinálni?

De jó hogy én nem csak a szexben lelem meg az örömöt hanem másban is. :D



Kérdező,szakítottál már azzal a nővel?

2018. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
11%
Majd pont rátok leszek féltékeny... Ez sértő volt.. inkább undorodom tőletek!
2018. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
81%

"Ezek az ösztönlények tuti nem is dolgoznak ha ennyi idejük van szexelni"


3 napja küldött privátodra válaszoltam most itt, te kb. pár percre rá reagáltál. Mindenki döntse el, hogy kettőnk közül ki lehet a munkanélküli/időmilliomos.


"És szerintük az normális hogy öltözőben szexelnek... "


Szerintem normális a színes szexuális élet, a jó kapcsolat alapja. Az nem normális, amikor 2 ember nem beszéli meg egymás szükségleteit, és ez a kapcsolat rovására megy.


"Bár megláttak volna és sz*rrá aláztak volna titeket."


Beteg lelkedről sok mindent elárulnak az ilyenfajta vágyakozásaid. :D


"Mivan ha megkívánjátok egymást, akkor a buszon mindenki szeme láttára fogjátok csinálni?"


Már megint a busz :D Nem buszoztam évek óta, szóval nem kell tőlem félned, miközben reggel begurulsz a kis BKV buszoddal a mukahelyedre.


"De jó hogy én nem csak a szexben lelem meg az örömöt hanem másban is. :D"


A gyakorin való gyűlölködésben? Sok mindent elárulnak a hozzászólásaid arról, hogy milyen teljes életed lehet. Sajnállak, de komolyan.

2018. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
83%
51%-os, egyszer a szaunában majdnem rajtakaptak minket :D Vicces volt, de ha meg is látnak, kit érdekel? :) Én aztán nem nevezném ezt megalázásnak. És igen, amikor az elején vagytok, az a normális, hogy folyton szexelni akartok. Öltözőben, kocsiban, erdőben. Tök izgi, tényleg próbáld ki, ajánlom. 27/N
2018. jún. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
74%

Úgy látom valakinek keserű az élet hogy ennyit gyűlölködik. Én sem tartom magam ösztön lénynek mert tudod nem a szex van a legelső helyen a listámon. Ha az lenne akkor minden jött ment pasival szexelnék és tennék rá magasról hogy van e párom. Viszont attól még fontosnak tartom mert sokmindent imádok benne. Gondolom nem kell részleteznem milyen egy igazi szeretkezés. Nem csak az aktusról szól. Plusz én sem érezném megalázónak ha valaki rajta kap minket aki annak érzi ott baj van a kapcsolatával. Zavarba jönnék és jót mosolyognék az egészen. Ha én látnék meg másokat nos hát az sem túlzottan érdekel ha jól esik nekik hajrá :D


Kérdező ezt nektek kell megbeszélnetek. Te nem igényled ő viszont igen de nem tudom akkor te mennyire szereted a párod ha már idegesít amit csinál. Az exem sem szerette persze mikor már érezte hogy kezd a kapcsolat rovására menni és elfogom hagyni akkor már hiányolta csak én nem akartam mert teljesen kiszerettem belőle. Nem azt mondom hogy emiatt a dolog miatt de ez is nagyban hozzá játszott hogy nem mutathattam ki mennyire imádom és mennyire oda vagyok érte. Igen van aki így akarja és tudja kifejezni. Szerencsére azóta találtam egy olyan pasit aki nem csak hogy elviseli ezt de imádja.

2018. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

Szereted igazan ezt a lányt?Jó megértem mindennek van egy határa,de más férfiak azért panaszkodnak mert nincs elég szex más örülne ennek.Ha őszinte a kapcsolatotok akkor beszelj vele anélkül hogy megbántsad.

Sokan nem becsülik nem értékelik azt ami van és majd ha mással lássák akkor értik meg igazan mit is veszítettek el.En szerintem örülj neki amijen jó kicsit ő is leállíthatná magát de azt nem aval oldod meg hogy ide íród ki hanem beszelj vele.

2018. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
75%

Tiszta röhögés mi folyik itt le.

A kérdező ki rakott egy kérdést,tanácsot kért,

És miből áll itt az egész?

Hát a szexből!

Mindenki egymást ócsárolja.

Itt úgy látszik mindenkinek gondja van a szexel.Mindenkinek meg van a véleménye,mert lehet véleménye mindenkinek ugye?Akkor mert nem lehet egymást tiszteletbe tartani?Ha neked ez a véleményed,elolvasom tiszteletbe tartom ès tovább lapozok.Mint az óvodában.

2018. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
25%

Hajjajj, tudom, miről beszélsz... nekem is volt ilyen kapcsolatom. Nem sokáig bírtam, egyszerűen elviselhetetlen, hogy le se lehet lőni a másikat, mert folyton nyali-falizni akar. Biztos van, akinek erre van igénye, de nálam ez vörösriadó.


29/N

2018. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
A legjobb pillanatokban ad. Főleg, mikor nem vagy önmagad. Egy átélt csók, végtelen erős inger önmagad lenyugtatása.
2018. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Vicces, de az utolsó sorokig azt hittem, hogy te vagy a nő.
2018. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!