Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megbántottam a barátnőmet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátnőmet és most úgy sír hogy nem tudom megnyugtatni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 15:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Úgy imádom, mikor a sz..rt akarják megmagyarázni és egy még nagyobb sz..r kerekedik belőle. :D
2018. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

Egyebkent ti nektek nem jutott eszetekbe meg az, hogy az anyazas mint olyan nem celiranyosan a bili haju 110 kilos otthonkas ilonka neninek megy, hanem egy altalanos szidas mint a “bssza meg” , “kabbe” stb? En is mondtam mar, hogy anyad olyannak akit eletembe nem is lattam meg elotte, foleg az anyjat nem ismerem. Ezt nem kell ilyen veresen komolyan venni, foleg hogy ha valaki szid sem kell leereszkedni az o szintjere. Ha a parom anyazna akkor meg nyilvan egy gyoker a parom es mivel ilyen emberrel vagyok egyutt en is gyoker vagyok szoval magamra vessek inkabb.

Errol eszembe jutott amikor a Mike Tyson vs Lennox Lewis meccs elott Tyson szokas szerint eloadta magat es kozolte, hogy meg fogja enni Lennox Lewis gyerekeit stb, az meg otthon rohogott mert nem is voltak gyerekei. Tehat ha anyaz valaki felesleges magadra venned meg a draga mamara.

Persze lehet a kerdezo utalja az anyosat es direkt ot szidta, az nyilvan mas... Tehat a kommentemnek nem sok ertelme volt!!

2018. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%

Hagyd békén, hogy megnyugodjon. Addig ugorj le a boltba és vegyél neki csokit. Menj vissza, és qurva nagy kiskutyaszemekkel kérjél bocsánatot tőle, esküdj meg a saját anyád életére, hogy többet ilyet nem mondasz, és ha még ez sem segít, még mindig dobálhatod csokival a sarokból.


(És soha többé ne írj a Gyakorikérdésekre, lásd többi hozzászólót, akik azonnal Téged minősítenek és/vagy pofánvernének. Mert ők különbek mint te. Szerintük.)

2018. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%
Megtörténik az ilyesmi,nyilván nagyon ideges voltál. Hagyd hogy nyugodjon le, kérj tőle bocsánatot és engeszteld ki egy ajándékkal. Mindenkinél előfordul az ilyesmi. Hazudik aki azt mondja hogy nem.
2018. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%

Nekem akkor sem szaladt ki anyázás a számon, hiába akar itt mindenki jobban ismerni. Ahogy például török szó sem szalad ki véletlenül, hisz nem használok török szavakat.

Tudok cifrán, ocsmányul káromkodni, de anyázni akkor sem szoktam.

2018. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én gondolatvilágomból totálisan hiányzik más családjának megsértése, mert nekem is nagyon rosszul esne, ha az enyémet bántaná valaki. Hát nagyon reménykedj, hogy ez nem marad tüske örökre benne.
2018. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

Milyen érzékeny itt mindenki...ez egy általános káromkodás, nem az édesanyjának szól kifejezetten.


Hány évesek vagytok? Nálunk általánosban volt menő ezért örökellenségnek fogadni a másikat.

2018. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%

#18

Te szidod a k..rvaanyját annak, akit szeretsz? Milyen széplelkű ember vagy te, hogy szerinted ez amúgy is általánosan elterjedt. Hát a suttyóknál maximum. Mifelénk ápolgatjuk egymás lelkét, nem megtiporjuk.

2018. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
34%

#18


Egyébként pedig káromkodni csak a primitív emberek szoktak. Az értelmesebbje megválogatja, hogy mit ejt ki a száján. Minden egyes kiejtett szavaddal magadat minősíted.


Magyarázhatod itt, hogy mindenki túlérzékeny, hidd azt. Biztos téged is meg lehet valamivel bántani, ha nem is káromkodással, de mással biztosan. Akkor meg mi neveznénk téged túlérzékenynek, ha az meg számunkra pitiáner dolog.


Gondolom akkor szádból csak úgy sugárból szokott jönni a káromkodás. Biztos dohányzol, részegre is szoktad magad inni. Hisz ezek szinte kéz a kézben járnak.


Tanulja meg az ember türtőztetni magát.


Kérdés: a gyerekednek is azt fogod majd tanítani, hogy nyugodtan káromkodhat, mint a kocsis?

2018. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
36%

"Gondolom akkor szádból csak úgy sugárból szokott jönni a káromkodás. Biztos dohányzol, részegre is szoktad magad inni. Hisz ezek szinte kéz a kézben járnak."


Jézusúristen... O_O'


A srác csak annyit mondott, hogy "anyád". Ti meg itt mindenféle ordenáré káromkodást meg qrvaanyázást vízionáltok, meg már a generációs félrenevelésnél és egyébb fasságoknál jártok a kollektív, egymást hergelő hallucinációitokban... Nagyon durva, és kibaxott ijesztő... O_O'

2018. jún. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!