Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek külön költözésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek külön költözésre ad okot, ha a párom rendetlen? Évek alatt nem tudott megváltozni.

Figyelt kérdés
Pl. cipővel a lakásban, de minden részében simán sétálgat. De nem söpör vagy mos fel. Ruhái állandóan mindenfele vannak, szennyese a földön gyűlik. Üres flakon az ágy mellett, stb.
2018. aug. 23. 17:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
9-es: Hihetetlen, hogy minden sz@rból képesek vagytok kihozni azt, hogy a nő tehet róla. Vállaltál már életedben felelősséget valamiért?
2018. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Állandóan én takaritsak? Meguntam, hogy semmi.értelme. ül, gépezik, mostanában inkább iszik és én takarítok és közben meg megállít nyalakodni. Kinek van ahhoz kedve , ha munka után itthon is robotolni kell. Nem is az a baj , hogy takarítani kell , hanem az , hogy miatta , az életmódja miatt nyűg lett az egész , mert őt nem zavarja a kosz. Az ő élete a munka és utána a kikapcsolódás. Házimunka számára nincs. Egész családja ilyen amúgy . Anyja nem igénytelen , de káoszban él.
2018. aug. 23. 18:34
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

11 Igen többet, mint amit te egész életedben eddig elmondhatsz magadról.


Sőt volt rendetlen ember mellettem, és lőn csoda hát változott, de nem ám kicsit:D

Ugyan azt tettem, mint amit tanácsolok. Ha nálam bevált, meg azoknál akik hallgattak rám, akkor itt is működn ie kell:D

2018. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Ó, ettől lesz életszaga a lakásnak és nem kripta, templom, múzeum, stb. Szivbajt is kapnák, ha mindig tökéletes rend lenne itthon. Biztos nagyon rosszul érezném magam a saját házamban.
2018. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Amikor odaköltözott hozzám , már attól a pillanattól kezdve bántam. Azóta csak húzódott a dolog. Egyedül lakva nem azt mondom, hogy ragyogó rend volt, de ehhez képest ragyogott a lakás. Egy szekrényem volt, amiben kacatot, iratot tároltam és úgy kellett becsukni az ajtaját , hogy jó gyorsan , ki ne essen semmi. 😃 Ettől függetlenül se mosatlan nem volt a mosogatóban, ami több napos lenne, a föld se ragadt és zokniban tudtam mászkálni a lakásban úgy, hogy ne lenne retkes a végén. Pedig volt ketreces állatom és macskám is... ja és a barátnők jöttek hétvégén hozzám iszogatni, de állat módon, és akkor sem állt romokban a lakás. Ők is mindig megjegyezték, hogy nálam mindig szép rend van.
2018. aug. 23. 18:42
 16/21 anonim ***** válasza:

14


*Ó, ettől lesz életszaga a lakásnak és nem kripta, templom, múzeum, stb.


Igazad van babyke: a kosz és mocsok az életszagú:DD


A normális rend és tisztaság, ahol a kúszhó-mászó kisgyereket nyugodtan leteheti a földre az ember, az kripta:DD


:xDDDDDDDDDDDD

2018. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

10 évig bíztam abban hogy az exfeleségemből egy rendetlen nőből, egyszer csak rendszerető nő lesz. Most kb röhögök magamon hogy hogyan lehettem ilyen hülye!

Pattanj meg mielőbb, főleg hogy egy nő bármikor talál magának normális pasit.

2018. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem válóok volt mert az exem nem fogta fel diplomával hogy mi a rend, aztán érdekes módon a következő páromnak aki szakmunkás de az ex mindig lenézte, ő elsőre megértette...ruha a szennyesbe, cipő levesz, hazaérünk kézmosás, evés után tányér mosogatógépbe szemét a kukába....nem egy bonyolult dolog.
2018. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog működni köztetek, mi lesz ha gyereketek lesz, és még háklisabb leszel a tisztaságra (jogosan)? Az én férjem sem egy tisztasági élharcos, de konkrétan elkezdi magát rosszul érezni, ha én takarítok ő meg heverészik, és jön segíteni...
2018. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
13: örülök, hogy ezt így ki tudod jelenteni rólam, úgy, hogy fogalmad sincs, ki vagyok:D olyan vicces gyerek vagy:DD
2018. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!