Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 30 éves korban ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves korban ez normális? Vagy csak én szeretném sürgetni az időt?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt barátommal.

Szóba hoztam az összeköltözését de ő még koraiknak tartja.

Oké én sem most rögtön szeretném de azért egy éven belül jó lenne összebútorozni.

A hely megvan mindkettőnknek saját lakása van.

De ő még nem készült fel erre és több idő kell neki mint egy év.

Normális ez, hogyha egy életerős egyedül élő férfi komolyan gondol egy nőt nem akar vele minnél előbb összebútorozni?


2018. aug. 26. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem igazad van. Èn 24 évesen jöttem össze a férjemmel (ő 21 volt). Akkor korainak éreztem volna 1 éven belül az összeköltözést. Terveztük, màr pàr hét jàràs utàn, mert teljesen komolyan gondoltuk a kapcsolatot, közös jövő...ilyenek. De a körülmények nem voltak adottak( suli,diàkmunka), + ki akartam vàrni legalàbb az 1 évet.

Végül úgy jöttek össze a dolgaink ( szakvizsga, suli vége, àllàstalàlàs), hogy pàr nappal az 1. évfordulónk előtt àtcuccolt hozzàm. :) Fél évre rà, mi össze is hàzasodtunk, ez volt a terv.:)

Ha 30 évesen még ott tartanék, hogy még csak alakulóban van az a kapcsolat aminél mindketten közös jövőt szeretnénk, nem gondolom, hogy 1 évig jàrogatnék. 6 hónap max belefér. Ha ennyi utàn kétségeim lennének, vagy a pasi bizonytalankodna, én nem erőltetném a kapcsolatot sem tovàbb. Időpocsékolàs. Èn mondjuk elég nehezen viselem a hatàrozatlansàgot, szóval nem maradnék olyannal aki 30 évesen ilyen 2 vagy több éves jàrogatàssal elvan. Egyébként Szerintem kortól függetlenül akkor van értelme összeköltözni, ha tudjàtok, hogy együtt akartok maradni. Meg lehet ismerni a màsikat ennyire konkrét együttélés nélkül is , csak minőségi időt kell együtt tölteni hozzà, ami nem abból àll, hogy nonstop csak dugtok, hanem sok beszélgetés, egymàs megismerése. 32/ N

2018. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Egy gondom van.

Anyai ágon nagyon hamar elmúlt a nőknek a mensi. (36-38 év)

Én is 30éves vagyok. Ha még ő jövőre akar összeköltözi és netalántán nem müködik akkor már lassan 32éves leszek.

Gyereket meg olyantól szeretnék akit ismerek és kijövök vele. Ezt párom is tudja. Azt is, hogy volt egy vetélésem előző kapcsolatomból. Szóval a gyermekáldás miatt aggódom.

Ennek ellenére mégse sietettném. Mert közös döntésnek kell lennie.

2018. aug. 26. 17:46
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi 30 folottiek vagyunk. 3 honap utan koltoztunk ossze es minden szuper :) ennek mar 2 eve, most hazasodunk ;)
2018. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Értem persze. Ha mindenképp gyereket akarsz az megint màs. Nàlunk ez nem létszükséglet egyàltalàn. El nem zàrkózunk teljesen, sose lehet tudni....de konkrétan nincs tervben gyerek. Talàn 4-5 év múlva megjön a vàgy, lehet hogy nem... majd kiderül. Utàna pedig a korom miatt nem szeretnék. Annyi biztos, hogy nekünk így kettesben tökéletes. Eddig nem igazàn vàgytunk gyerekre. Simàn lehet, hogy így marad. 11. voltam.
2018. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen természetes igény. Minden nőnek ketyeg a biológiai órája, nyilván jó ha mihamarabb kiderül klappolnak-e a dolgaitok és ez leginkább úgy teljesülhet, ha összeköltöztök.

Nyilván fél az elköteleződéstől, vagy nem tudni.

Én egész egyszerűen lassan válaszút elé állítanám. Ha semmiféle hajlandóság nincs benne a továbblépésre, akkor engedjétek el egymás kezét.

Fél év után a párom 31 évesen, férfiként erőltette az első adandó alkalommal, hogy költözzünk össze. Úgy gondolta, hogy így derül ki igazán összeillünk-e. Mostmár a saját lakásunkban élünk és ma sem csinálnám máshogy, pedig én azért nem voltam biztos akkor abban, hogy eljött ennek az ideje.

2018. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

A probléma ott kezdődik, hogy randi után még bulizik a haverjaival....

Úgy érzem ebből nem lesz közös élet 😢

2018. aug. 29. 20:23
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát az utolsó válaszod alapján totál feleslegesen pazarlod rá az idődet. Minek akarsz akkor vele összeköltözni?
2018. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Meg mindig ezen vajudsz ? Nem jottel ra hogy ot nagyon nem erdekli mi van veled, gywreket akarsz o meg nem ?

Mar most keson van ha 32 evesen akarsz gyereket szoval mi lenne ha inkabb rendezned az eleted problemas reszet mintsemhogy itt kerdezgetsz olyanokat amire reg adott a valasz

2018. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!