Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A “rossz” lányok közül sokakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A “rossz” lányok közül sokaknak miért jobb fősuli alatt kitartott szeretőként, vagy prostitúcióból albérlethez jutni, ahelyett, hogy párkapcsolatot keresnek akinél lakhatnak ingyen?

Figyelt kérdés

Ne gyertek azzal, hogy nem létezik ilyen, több élő példát is ismerek, aki vagy önszántából nem akart koliba menni, vagy nem jutott neki a koleszban hely és 1 , vagy 2 férfi kitartott szeretője volt, vagy pedig prostitúcióból bérelt lakást.

Miétt nem lenne sokkal kellemesebb, tartósabb és egyszerűbb nekik sima párkapcsolaton belül a már dolgozó, vagy jómódú családból származó egyetemista fiúhoz hozzá költözni?


Én otthon laktam fősuli alatt, de úgy merült fel bennem ez a kérdés, hogy több volt barátomhoz is odaköltözhettem volna, ha akarok. Ismerem őket, fel sem merült volna bennük, hogy rezsi pénzt kérjenek tőlem, amig tanulok.

Volt köztük velem egyidős egyetemista srác, akinek lakást vettek a szülei, volt olyan aki örökölt lakást.



2018. okt. 7. 09:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha ennyire vak és gügye vagy, akkor már legalább értem, hogy született a kérdés.
2018. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

,,akit meg otthon tartanak ki, az napi 24 órában áll készenlétben, hogy aztán annyi csurranjon-cseppenjen, amennyit a párja jónak lát.”


Erre írtam, hogy szerelmi kapcsolaton belüli eltartásnál ez nem így működik. Szexelni nyilván ott is sokat “kell”, de azt a lány is élvezi. A házimunka egyrészét pedig ígyis-úgyis el kéne látnia, ha férfivel él. A volt barátaim nem várták volna el, hogy minden házimunkát én csináljak, ha náluk lakom -amig tanulok- ingyen.

2018. okt. 7. 10:47
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem miért olyan nehéz számodra elfogadni hogy az emberek nem szeretnek kiszolgáltatottak lenni. Gondolom te se véletlenül nem mentél valakihez kitartott nőnek amíg tanultál.

Tény hogy a rossz lányok nem a karrier csúcsa de ha anélkül hogy lelki gondot okozna szét tudod rakni a lábad pénzért ( én nem tudnám megtenni) akkor sokkal nagyobb anyagi biztonságban élhetsz mintha valaki jóindulatára hagyatkozol. Arról nem is beszélve hogy nincsenek meg a kapcsolat kötöttségei a viták és nem kell pénzért kuncsorogni.

Alapvetően egy olyan kapcsolat ami ilyen szinten egyoldalú szerintem nem működhet jól.

2018. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#13. Ha nem laktak volna a szüleim közel a fősulimhoz, akkor mentem volna... nem teljes kitartottságra gondoltam, hanem csak részben.

Heti 2 napot tudtam diákmunkázni, kerestem havi 50 ezret, elég volt a saját dolgaimra ruha, fodrász stb. a többit a szüleim állták. Ha nem lennének, vagy messze laknának, sokkal könnyebbnek és jobbnak látnám a prostitúciónál azt a lehetőséget, hogy az egyik exemhez költöztem volna, ő fizette volna a közös dolgainkat, havi 50 erzes diákmelómból pedig fizettem volna a saját dolgaimat, ugyanúgy ahogy otthon tettem.


(Ha nem ők lettek volna jómódúak az exeim, akik voltak, akkor inkább a kolesz, mint a prostitúció.)

2018. okt. 7. 11:09
 15/24 A kérdező kommentje:
*(Ha nem lettek volna jómódúak az exeim, akkor inkább a kolesz, mint a prostitúció.)
2018. okt. 7. 11:16
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Mert a fosulira jaro sracok is otthon laknak! :D szerencsere nekem nem voltak anyagi gondjaim es a neveltetesem is ellenzi ezt a leha eletet. Sajnalom azt akit nem neveltek ertekekre es meg csorok is... vajon megerdemlik az elitelest? Nehez kerdes...
2018. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Aha. Az en baratom is felajanlotta, hogy lakjak vele, mert tudta, hogy milyen rossz a csaladom. Elfogadtam, aztan hamarosan elo is jott az, hogy itt o a fonok, ugralnom kell neki es kinyalnom a feneket, hogy o befogadott a kis lakasaba es a kaja nagyreszet fizeti. Tehat kb ugy viselkedik velem, mintha emberileg en alatta lennek, de ezt meg szavakba is onti. Mikor valamifele dolgozok, ami tobb penzt fog hozni, mint az o diplomaja.
2018. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

“Mert a fosulira jaro sracok is otthon laknak! “

Az orvostanhallgatóknàl és a joghallgató srácoknál kisebb arányban, rájuk jellemző inkább a gazdag szülők és az ajándék lakás.



Prostiknál az elit élés elitélést érdemel? :D

2018. okt. 7. 11:30
 19/24 A kérdező kommentje:
#17. Sajnálom, de nem mind ilyen.
2018. okt. 7. 11:32
 20/24 anonim ***** válasza:
40%
Ne haragudj, de ha te azért vagy együtt egy sráccal, mert jómódú és szívesen el is tart, akkor nem vagy ugyanúgy prosti? Vagyis kitartott nő. Mert mi van akkor, ha van barátod, aki otthon lakik, vagy koleszos? Vagy beleszeretsz egy ilyen srácba? Akkor majd megcsalod a gazdag orvostanhallgató kitartódat a szegény sráccal? Tudod te, hogy mi az a szerelem, meg a párkapcsolat?
2018. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!