Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A “rossz” lányok közül sokakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A “rossz” lányok közül sokaknak miért jobb fősuli alatt kitartott szeretőként, vagy prostitúcióból albérlethez jutni, ahelyett, hogy párkapcsolatot keresnek akinél lakhatnak ingyen?

Figyelt kérdés

Ne gyertek azzal, hogy nem létezik ilyen, több élő példát is ismerek, aki vagy önszántából nem akart koliba menni, vagy nem jutott neki a koleszban hely és 1 , vagy 2 férfi kitartott szeretője volt, vagy pedig prostitúcióból bérelt lakást.

Miétt nem lenne sokkal kellemesebb, tartósabb és egyszerűbb nekik sima párkapcsolaton belül a már dolgozó, vagy jómódú családból származó egyetemista fiúhoz hozzá költözni?


Én otthon laktam fősuli alatt, de úgy merült fel bennem ez a kérdés, hogy több volt barátomhoz is odaköltözhettem volna, ha akarok. Ismerem őket, fel sem merült volna bennük, hogy rezsi pénzt kérjenek tőlem, amig tanulok.

Volt köztük velem egyidős egyetemista srác, akinek lakást vettek a szülei, volt olyan aki örökölt lakást.



2018. okt. 7. 09:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#20. Valamit nagyon félreértettél, szerelemes voltam beléjük, pont ezért magyarázom, hogy másoknál együtt járhat az eltartás a szerelemmel.

Nem költöztem hozzájuk, mert lakhattam otthon (és az azért jobb, mintha a párom tart el), semmilyen előnyét nem élveztem annak, hogy jómodúak.

2018. okt. 7. 12:23
 22/24 A kérdező kommentje:
“másoknál együtt járhat az eltartás a szerelemmel.” mármint az eltartott részéről is
2018. okt. 7. 12:24
 23/24 anonim ***** válasza:
39%
De ez téged miért zavar?
2018. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Miért zavarna? :D


Amit a kérdésben feltettem érdekelt. Kaptam hasznos válaszokat is.

2018. okt. 7. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!