Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Honnan tudjam, hogy a megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy a megfelelő ember van-e mellettem?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok a párommal. Lassan összeköltözés következik, de kicsit félek a dologtól. Előre leszögezem, hogy szeretem, de mi van, ha nem ő az igazi? Ha összeköltözünk és fél év múlva megbánom? Valaki járt így? Ti honnan tudtátok, hogy ő az igazi? 23/L

2018. nov. 12. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha fél év múlva szétmentek, akkor szétmentek, nem kell ettől annyira félni. Attól az összeköltözést meg kéne már lépni, mert sose tudod meg, hogy ő lesz-e az, aki mellett le akarod élni az életed.


Nekem is volt 2x hogy 1 év múlva szétköltöztünk, igen, kellemetlen, de mindig van tovább.


30N

2018. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a ketelkedes teljesen normalis es nem annak a jele, hogy nektek nincs jovotok. Minden valtozas elott fel az ember. Egyetem elott is vannak az embernek ketelyei, egy uj frizuranal is, nem is ertem miert kene az embert szetvetnie az onbizalomnak az ismeretlen jovotol? Gondolom sosem eltel elotte egyutt ferfival, az is a kerdes, hogy vajon te az igazi vagy-e neki? Tudsz-e alkalmazkodni, vagy ragaszkodsz az otthoni szokasaidhoz?

Ki kell probalni es kiderul. Es elarulok egy titkot: akkor is lesz surlodas, ha o az igazi. Ez a legnehezebb, hogy meg tudd kulonboztetni a nagy bajt az osszecsiszolodas nehezsegeitol.

Ha rosszul sul el akkor meg elkoltozol. Nem szegyen ez, nem kell magyarazkodnod senkinek. Ez meg nem hazassag, olyan nagy kovetkezmenye nem lesz.

2018. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Már most meg tudom neked válaszolni: nincs olyan, hogy igazi. Olyan van, akivel tudsz együtt élni és boldog vagy vele - minden más romantikus, rózsaszín gejl.


"Ha összeköltözünk és fél év múlva megbánom?" - mit? Hogy összeköltöztetek? Legalább tudod, hogy nem egy úton jártok és továbbléphetsz.


Ha megtehetitek, akkor költözzetek össze és próbáljátok ki. A kapcsolat tartóssága igazán akkor derül ki, amikor a szürke hétköznapok szakítópróbáját is kiálljátok - addig max. tiniszerelem. Veszíteni nem fogsz, max. nyersz.

2018. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha ez a kérdés egyáltalán felmerül benned, akkor esélyes, hogy nem a hozzád való társ van melletted. Pont ezért vannak félelmeid. Tapasztalat.
2018. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 12. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!