Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkértem a páromat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a páromat hogy kivételesen ő mosogasson el: Erre odavágta hogy más férfi fele ennyit sem "segít" a feleségének, hagyjam békén. Férfiak, tényleg ennyire alap hogy nem végeztek házimunkát?

Figyelt kérdés
Én nem ezt látom a barátnőimnél, nekik rendes a férjük. Tudom, az én hibám, én rontottam el a férjemet mikor minden otthoni dolgot magamra vállaltam, de ez most nagyon szarul esett. Nem szoktam tőle elvárni semmi itthoni dolgot, és én is nyolc órában melózok, nem itthon vagyok.

#férj #feleség #háztartási munka.
2018. dec. 4. 16:53
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtattatok. Úgy látszik az idősebb generációra jellemző hogy kiszolgáltatja magát, de még ők is változhatnak. Nem tudom mit tegyek: most megalázva érzem magam, szinte megvertnek, azzal ért fel a férjem megjegyzése. Ugyanakkor van bennem egy erős érzés, hogy az én hibám hogy idáig jutottunk. Nem tudom hogyan változtassak.Első mérgemben még az is megfordult a fejemben hogy Ezentúl nem csinálom meg neki a dolgokat, de az sem vezetne semmi jóra.
2018. dec. 4. 17:33
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem az öcsém volt ilyen-most már az évek során megváltozott, de rengeteget idegeskedtem rajta, amikor otthon voltam, én is tettem fel itt kérdést. Pedig nálunk apa főzött is, meg rendben tartotta a dolgait.

Lehet írtad, csak átsiklottam felette, mennyi ideje vagytok együtt?


Egyik barátnőm jár hasonló cipőben, mint te, értelmes, kedves lány és sajnos egy elég macsó alkatot fogott ki, szerelmes volt nagyon.

A férfi akkor sem volt hajlandó házimunkát végezni, amikor munkanélküli volt. Barátnőm rászólt valami apróság miatt és még durvában reagált. :/

Több mint 10 éve vannak együtt és már gyerekük is van. A férfi semmit nem változott, a gyerekkel alig törődik. Barátnőm persze magát okolja és nagyon rossz állapotban van lelkileg.


Őszinte leszek, ha az én barátom így reagálna-mert gondolom ez csak a jéghegy csúcsa-én elgondolkodnék a továbblépésen, főleg látva a barátnőm sorsát. Persze könnyű ezt írni.

2018. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Nemrég volt a tíz éves házassági évfordulónk. Gyerek nincs-egyre jobban úgy érzem hogy szerencsére. Pedig nagyon akartam.
2018. dec. 4. 17:45
 14/43 anonim ***** válasza:
96%

"Első mérgemben még az is megfordult a fejemben hogy Ezentúl nem csinálom meg neki a dolgokat, de az sem vezetne semmi jóra."


Valóban nem vezetne semmi jóra!


Én úgy gondolom, hogy teljesen irreleváns az, hogy más mennyit segít, ha megkérted valamire akkor illő lenne, hogy megcsinálja. Ez az egyik dolog. A másik pedig az, hogy teljesen mindegy, hogy nőnek vagy férfinak születik valaki alapnak kellene, hogy legyen az, hogy elvégzi a házimunkát és feltakarítja a mocskát, ha nem akarom magam szépen kifejezni. Tudom, hogy nagyon kényelmes, hogy sokáig anyu csinált meg mindent és utána meg ezt a feleségtől/barátnőtől várják el egyesek, de ennek egyik esetben sem kellene így működnie.



Én a helyedben leülnék vele és megpróbálnék vele beszélni, hogy ez nem így működik és attól, hogy ő férfi ugyanannyira ki kellene, hogy vegye a részét az ilyen dolgokból. Talán van annyira értelmes, hogy ez sikerül neki felfognia.

2018. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Per pillanat nem bízok benne... Majd ha lehiggadtam, megpróbálom.
2018. dec. 4. 17:50
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
2es válasza nagyon mókás :)))
2018. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
jólesett belémmardnod? Gratulálok, csodás ember lehetsz.
2018. dec. 4. 18:14
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi közösen vezetjük a hàztartàst IS. És a férjem nem segît, mert együtt élünk, ő pedig nem egy szaros gyerek, akit külön el kéne làtnom, hanem a tàrsam, akivel közös az életünk, az otthonunk.
2018. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
90%

Megkérdezed tőle, hogy emlékszik-e a lánykérésre, ahol neked igennel vagy nemmel kellett felelned. Aztán megkérdezed, hogy nem-e vette volna hülyén ki magát, ha azon kezdtek tanakodni, hogy jogában áll-e kérni. Te is egy igent vagy egy nemet vársz, abból lehet dolgozni.

32/f

2018. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de cuki, hogy magából indul ki:) Vicces. Nem,amúgy nem igaz. Én feleség vagyok, a férjemmel felváltva végezzük a házimunkát heti váltásban. Értsd egyik héten én végzem az összes házimunkát, másik héten a férjem. MINDENT megcsinálunk ilyenkor. Ugyanúgy söpör, felmos, mosogat, wct pucol ahogy én is.

Kivétel a főzés, az az én állandó feladatom mert szeretem, és az összes bevásárlás, az pedig a férjem feladata, mert neki vagy útba esik hazafelé munka után, vagy pici kitérőt tesz csak. Minden más közös. Ja és természetesen mindketten dolgozunk.

Azzal bele sem kezdek semmilyen kapcsolatba aki úgy áll a háztartáshoz, hogy az a nő dolga, ha pedig összeköltözés után mutatja ki a foga fehérjét, akkor mehetne a francba. Szakítanék. Egy pasinak sem lennék az ingyencselédje.

És igen, ha magadra vállaltad a teendőket akkor te rontottad el. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

32/N

2018. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!