Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkértem a páromat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a páromat hogy kivételesen ő mosogasson el: Erre odavágta hogy más férfi fele ennyit sem "segít" a feleségének, hagyjam békén. Férfiak, tényleg ennyire alap hogy nem végeztek házimunkát?

Figyelt kérdés
Én nem ezt látom a barátnőimnél, nekik rendes a férjük. Tudom, az én hibám, én rontottam el a férjemet mikor minden otthoni dolgot magamra vállaltam, de ez most nagyon szarul esett. Nem szoktam tőle elvárni semmi itthoni dolgot, és én is nyolc órában melózok, nem itthon vagyok.

#férj #feleség #háztartási munka.
2018. dec. 4. 16:53
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Sajnalom amugy nagyon, mert ez igy szomoru. DE ha ezt o egy ennyivel tenyleg letudja zarni, eleted legjobb donteset hoztad meg.

Amugy meg le a kalappal a batorsagodert, es tudod mit batrake a szerencse.

2018. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Őszintén szólva elveszettnek érzem magam, úgyhogy nagyon jól esett ez a pár kedves szó.
2018. dec. 9. 21:31
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta korábban (hála a félre nevelés miatt, az anyja úgy nevelte, hogy az ilyen piszkos munkák a nők dolga): gusztustalan belenyúlni a retkes vízbe. Ő SOHA sem fog mosogatni!

Aztán egyszer amikor tojást sütött mondtam neki, hogy mibe csinálja. Azt mondta nem fenek össze sok edényt! Mondom mosd el magad után, ne tegyél ilyen szivességeket! Jó... csinálta tovább. Aztán mondtam neki tegyen bele sót többet. Rám förmedt, hogy ne szóljak bele abba ahogy főz. Igen?? Halál nyugodtan lesve magam elé mondtam neki, szép... Ennyit érek. A retkes edényeidet elmoshatom, de abba nem szólhatok bele, hogy több sót tegyen bele.

Akkor eshetett le neki, hogy miket beszélt ott nekem meg hogy talán neki nem jó a hozzáállása. Bár mérgéből kezdett el akkor mosogatni, azóta csinálja... Igaz, 80%-ban én szoktam így is. De a SOHA című kijelentéshez képest az már nagyon sok!

Bár az anyja azóta sem tudja, hogy a fia mosogatja a retkes edényeket.

2018. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!