Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkértem a páromat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a páromat hogy kivételesen ő mosogasson el: Erre odavágta hogy más férfi fele ennyit sem "segít" a feleségének, hagyjam békén. Férfiak, tényleg ennyire alap hogy nem végeztek házimunkát?

Figyelt kérdés
Én nem ezt látom a barátnőimnél, nekik rendes a férjük. Tudom, az én hibám, én rontottam el a férjemet mikor minden otthoni dolgot magamra vállaltam, de ez most nagyon szarul esett. Nem szoktam tőle elvárni semmi itthoni dolgot, és én is nyolc órában melózok, nem itthon vagyok.

#férj #feleség #háztartási munka.
2018. dec. 4. 16:53
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom hogy én rontottam el.
2018. dec. 4. 19:10
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő újrakezdeni, gyerek sincs aki megsínylené a válást. Semmi nincs ami visszatarthatna. AZ az igazság, hogy magától is eszébe kellene jutnia a férjednek, hogy 2 munka szakad rád így. Az egyikért fizetnek, a másikért viszont nem mert otthon csinálja az ember. Egyértelmű tiszteletlenség a férjed részéről ez, megkockáztatom, hogy szeretni sem szeret már, ha hagyja, hogy egyedül vakard otthon a házat/lakást munka után. Jól gondold meg így akarsz -e még 30-40 évet élni vagy sem.
2018. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

1. ne okold magad

2. ne kezdj játszmákba

3. szembesítsd a helyzettel, ajánld fel neki az elsétálás lehetőségét

2018. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem azért ilyen, mert férfi, hanem azért, mert egy lusta tahó.


Mi megosztozunk a házimunkán, én inkább főzök, ő inkább takarít.

2018. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Szia, mi van azóta?
2018. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Igazából semmi, nem beszél velem, hiába kértem meg hogy beszéljük ezt meg. Meg van sértődve. Én meg nem fogok könyörögni neki órákig hogy beszéljük meg, mikor ő támadt nekem a semmiért... Rossz ez igy...
2018. dec. 5. 15:36
 27/43 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes, hogy nem látjátok meg a kapcsolat elején, hogy egy férfit válaszottatok-e vagy egy kisgyereket.
2018. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Miért képzeled azt hogy tíz év alatt nem változik senki?
2018. dec. 5. 18:28
 29/43 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen beszélni? Plàne hogy àtment oviba és arra se hajlandó. Ne indíts olyan mosâst amiben az ő mocskos cuccai vannak, ne is teregess, csak magadra főzz vagy ha rendelni szoktatok akkor csak magadnak. Zàrd el a tànyérok, edények azon részét amit magadnak elmosogatsz. Ilyenek.. Sajnos ha nem akarsz retekben élni akkor nem lehet mindent kikerülni. De én leginkàbb kidobnàm a ...csàba( vagy elköltöznék ha az ő lakàsa/albérlete), aztàn szépen elvàlnék. Bőven van rà okod. Ez a pasi nem szeret nem tisztel, cselédnek néz, nem hajlik felnőtt kommunikàcióra. Egy valamire való hàzassàg nem így működik. Nem maradnék vele. Ennél az is jobb ha egyedül vagy, legalàbb utàna nem kell vakarni a lakàst ( hàzikót).
2018. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Közös a ház... de megfordult a fejemben hogy nem törődöm a cuccaival. Bár ez biztosan még tovább mérgesíti majd a helyzetet.
2018. dec. 5. 21:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!