Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkértem a páromat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a páromat hogy kivételesen ő mosogasson el: Erre odavágta hogy más férfi fele ennyit sem "segít" a feleségének, hagyjam békén. Férfiak, tényleg ennyire alap hogy nem végeztek házimunkát?

Figyelt kérdés
Én nem ezt látom a barátnőimnél, nekik rendes a férjük. Tudom, az én hibám, én rontottam el a férjemet mikor minden otthoni dolgot magamra vállaltam, de ez most nagyon szarul esett. Nem szoktam tőle elvárni semmi itthoni dolgot, és én is nyolc órában melózok, nem itthon vagyok.

#férj #feleség #háztartási munka.
2018. dec. 4. 16:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Egy rendes párkapcsolatban alap a megfelelő kommunikáció. Erre ő most nem hajlandó, ráadásul semmi oka nincs durcázni. Ez így elég szomorú helyzet :(

Márpedig beszélnetek kéne, hogy hova tova... Lehet, hogy neki tök jó, hogy most durcázik s ezzel reméli elérni, hogy máskor nehogy ilyen alantas dolgokkal bántsd meg őuraságát, de neked ez így nagyon nem lesz jó, ne hagyd annyiban. Oké, hogy sok év és nem látok bele az egészbe, de azért ne bánhasson így veled soha, senki, akármit is tűrtél el eddig. Én igenis beszélni akarnék, vagy ha nem akar, akkor OK, lakótársak lesztek, akik között nincs semmi (bár sajna a munkát sem tudják megbeszélni, de ugye, az eddig se volt elosztva rendesen). Nem tudom, mit csinálj, de azt nagyon nem ajánlom, hogy cseléd legyél.

2018. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Nem volt elosztva rendesen, de nem azért mert pisztolyt tartottak a fejemhez hogy márpedig egyedül csináljam..... Magamnak kavartam ami van, de a hangnemet nem hiszem hogy megérdemeltem. Nem érzem úgy hogy a férjem hibája egyedül a mostani helyzet. De az hogy nem hajlandó beszélni róla, már igen. Nem várok mást, csak őszinteséget: ha menni akar mondja meg... Elengedném, mert az is jobb lenne mint ami most van.
2018. dec. 5. 23:01
 33/43 A kérdező kommentje:
Legszívesebben igy hagynám a gépet, hátha hajlandó elolvasni a kérdést, ha már nem beszél velem.
2018. dec. 5. 23:02
 34/43 anonim ***** válasza:
81%

Nalunk ferfi letemre mindig en inditom el a mosogatogepet es en pakolom ki. A mosast is en csinalom.

Szerintem egy notol akkor varhato el minden hazimunka ha nem dolgozik vagy csak nagyon keveset es a ferfi meg nagyon sokat dolgozik.

Ha nekem tobb munkam lenne akkor nem lenne idom meg energiam munka utan hazimunkat csinalni. Ebben az esetben a felesegem csinalna mert o kb 20-25 orat dolgozik egy heten.

2018. dec. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
74%
belátod, te cseszted el, vele meg nem lehet megbeszélni. Mint egy gyerek, akire rászóltak... pff óvoda.
2018. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy nem is azt várod hogy segitsen , hanem hogy csinálja meg a saját részét. Majd akkor lesz a te feladatod a háztartás ha eltart. Addig meg fele- fele.
2018. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Már nem számít: Minimálisan sem hajlandó beszélni velem. mai napon elindítottam a válást. És nem, nem a mosogatás miatt mielőtt rákérdez valaki, hanem mert nem vesz emberszámba. Neki sem jó, nekem sem jó hogy együtt vagyunk. Legyen hát vége hivatalosan is.
2018. dec. 7. 16:39
 38/43 anonim ***** válasza:
Közölted vele? Mondott rá valamit, vagy erre sem reagált?
2018. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Szóltam neki. Szó szerint levegőnek néz. E
2018. dec. 8. 11:17
 40/43 A kérdező kommentje:
Egy arcrándulással letudta.... És ennyi.
2018. dec. 8. 11:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!