Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A legtöbb férfi, ha beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi, ha beteg lesz pl. influenzás, szinte egy baba szintjére megy vissza, a feleségének kell úgy ápolnia őt, mint régen anyukájának. Nők, ti gondoskodtok a férjetekről, amikor valami nyavalya földhözvágja? Lesztek ezen időre az "anyukái"?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 11:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem ilyen. Furcsa kettősség van benne, egyrészt nagy ívben és célzottan kerül minden olyan embert, akitől esélyes, hogy elkaphat valamit. Ha valaki megfázásos időszakban eltüsszenti magát mellette, már gyanúsan méregeti. Utál beteg lenni. De ha mégis elkapja valami nyavalya, nem szenved látványosan és nem is sajnáltatja magát. Persze ha ilyenkor segítek neki, gondoskodok róla kicsit, annak örül, de nem várja el és nem csikarja ki.
2018. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tápos pasi nekem nem kéne...nem hogy ápoljam🤣

Nyilván ha olyan baja van "gondoskodom" róla.

N26

2018. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Fordítva ugyanúgy egy nő is nehezen viseli, max nem mondja ki, de ő is elvárja és neki is jól esik a gondoskodás.
2018. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem nem ilyen haldokló típus egy megfàzàstól, AZ inkàbb én vagyok:) Engem visel meg jobban. A különbség annyi, hogy amíg neki egy ilyen 4-5 nap, addig nekem 3-4 hét is megvan. Egyébként ilyenkor gondoskodunk egymàsról. Neocitràn, strepsils, forró tea, cvitamin, làzcsillapítàs, borogatàs stb. Nàlunk ez teljesen természetes. Ilyenkor àtvesszük a màsiktól a hàzimunkàt is ha épp ő a soros de beteg lett.
2018. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%
Idézőjelesen sem szeretnék az anyukája lenni valakinek, akivel szexelek.
2018. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
49%
Persze én meg neh betegeskedes nélkül is az anyja vagyok néha olyan fáradt hogy én vetkoztetem le. Van ilyen de imadom😘
2018. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha beteg, segítem és ápolom. Alap.
2018. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az enyém hipohonder volt a kapcsolatunk elején aki mindig mindentől rettegett ne kapja el s kb elbújt volna mindenki elöl, hogy ne is lássuk. Egyszer odáig fajult, hogy rosszul lett, telehányt mindent na ott betelt a pohár s onnantól nem rázhatott le kapta a teát, enni, gyógyszert, friss ruhát, nyugalmat mindent. Belátta, neki ez jó. :)

Viszont ha én kettőt köhögök mert száraz a torkom már ágyba fektetne pihenni annyira babusgató, imádom is meg örületbe is kerget.

2018. dec. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!