Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A legtöbb férfi, ha beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi, ha beteg lesz pl. influenzás, szinte egy baba szintjére megy vissza, a feleségének kell úgy ápolnia őt, mint régen anyukájának. Nők, ti gondoskodtok a férjetekről, amikor valami nyavalya földhözvágja? Lesztek ezen időre az "anyukái"?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 11:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egyáltalán nem szokta játszani a hattyú halálát, amikor beteg, úgy kell rászólni, hogy pihenjen vagy menjen orvoshoz. Nem igényli, hogy istápoljam, ő is olyan ebből a szempontból, mint én, sokkal jobban szeret ilyenkor egyedül pihenni a vendégszobában, felváltva nézni valamit a laptopon és aludni. Ilyenkor be szoktam neki vinni teát, gyógyszert és ennivalót, néha benézek, hogy hogy van, egyébként pedig hagyom pihenni. Nem várja el ezt sem, de ettől még megkapja, ő is ezt teszi fordított helyzetben, amit nagyra értékelek :)
2018. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
14%
11:21 ha a szex a tét akkor nem csodálkozom, hogy mindent meg tett :D de jó lenne ilyen nővel összekerülni :D lehet minden nap beteg lennék :D
2018. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Barátom nem ilyen, ő fejfájásnál sem vesz be gyógyszert, meg láznál sem.

Valahol csodálom ezért.

Egyszer gipszelték a János kórházban, már a kivizsgálás gáz volt, a gipszelés után kib..szták a folyosóra, akkor én rohangáltam kellékekért nyilván, meg elcsentem egy tolószéket a kijáratig, ahová a taxit hívtuk, aztán visszavittem, mert nem tudott volna kimenni. A megtermett férfi ápolók ott bagóztak és röhögtek, meg viccelődtek (rajtam is).

Akkor sokáig ápoltam, de nem ment le babaszintre- oké néha hülyült, meg röhögtünk, ahogy ordít az ágyból, hogy mire van szüksége.


A másnaposság viszont az más. Na akkor...teljesen ki tud készülni.

2018. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Vannak gyerekeim, köszönöm, róluk gondoskodom, bőven elég. Nem érzem úgy, hogy egy másik felnőtt emberről is nekem kéne...
2018. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%
Egy nő testileg és lelkileg is szívósabb, mint egy férfi. Ez tény. Sokkal több mindent képesek vagyunk elviselni, épp ezért nem csoda, hogy ők már egy kis hőemelkedéstől is kivannak. Én betegen ugyanúgy elvégzem a napi teendőimet, és ellátom magamat, annyi, hogy kicsit lassabban megy és érzem, hogy gyengébb vagyok, de korábban elmegyek aludni és kész. Én nem babusgatom a páromat, szívesen segítek neki, pl. főzök teát vagy csinálok neki kaját, hogy tudjon pihenni, hisz az első, hogy minél hamarabb felépüljön, de azért hülyének se kell nézni.
2018. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Gondoskodom igen nekem ez alap :-)
2018. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
5%

#14. Ha te vagy ágyhoz kötve, akkor teljesen normális szerinted, hogy leszar a párod, gondoskodj magadról vagy dögölj meg?

Nem tudom mi ez a hülyeség, hogy ha a párom gyenge meg rázza a hideg, akkor játszania kell a supermant, meg én sem csinálok neki egy nyamvadt teát vagy vajazok egy kiflit, mert a másik gyenge szar ott rohadjon meg.

Nekem qrvára elegem van ezekből a "supermanekből", akik behurcolnak 8-10-en minden szart a munkahelyre, aztán elcseszhetek egy rakat pénzt valami tuningra, különben dolgozhatok betegen vagy mehetek haza kevesebb pénzért döglődni, miközben lenéznek. Jó fejek vagytok mondhatom.

32/f

2018. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:36

Ne akarjál úgy lenni. 35 évesen pelenkázva, ami mellesleg ki van tömve jéggel. Igen, megrémült, mi lesz ha nem lesz szex, mert azt igen intenziven gyakoroltuk előtte. Szerencsére utána is.

2018. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#17

Mivel mindketten itthon vagyunk, nem hurcolja be sehova a betegséget, van lehetősége pihenni.

De én sem tehetem meg még 39 fokos lázzal sem, hogy egésznap feküdjek, mert tudom, hogy egyedül nem képes megcsinálni mindent. Így fordítva is így van, nem fogok csak azért mártírt csinálni magamból, mert nőnek születtem.

2018. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
ja nem arra gondoltam, hogy olyan beteg lenni mint te akkor...
2018. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!