Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez nagy kérés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy kérés a feleségemtől?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok a feleségem 29 éves nő.15 éve vagyunk együtt.Van házunk , autónk , gyermekünk , munkánk.Én 3 műszakban dolgozom ő állandó éjszakás.Amikor úgy forgunk össze illetve hétvégén hogy nagyjából együtt ébredünk akkor nekem csak akkor indul illetve folytatódik jól a napom ha reggel odajön és kiveri nekem.Melltartó nélkül toppban vagy félpucéran.Mind1.Ha foghatom a melleit az valamilyen belső megnyugvást ad nekem azzal pedig hogy kiveri egész nap nyugodt vagyok nem remeg a kezem-lábam könnyűnek érzem magam üres a zsák és tudom hogy ezt neki köszönhetem.Nem tudom hogy másnak is vannak-e ilyen szokásai.Egyébként a párom sokszor megcsinálja de sokszor nem szívesen látom rajta.Cserébe (meg amúgyis) én is mindent megpróbálok neki megadni amire csak megkér.Amikor nem jön össze valamiért ez a "reggeli" 10-15 perc sokszor morcos vagy rideg vagyok mert nincs meg ilyenkor a belső lelki egyensúlyom.Másoknak is vannak ilyen dolgaik vagy csak nekem?Szerintem mindenkinek van valami...

2018. dec. 16. 20:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
33%

Mindenkinek megvannak a saját igényei. Szexualitás terén értelmetlen "normális"-t emlegetni. Amíg közös beleegyezésen alapul.


Ha nem szexelünk minden nap, de amúgy jó lenne a szex az illető nővel, akkor nekem is jó lenne. Mikor hónapokig nem volt semmilyen szex egy barátnőmmel, mert kapott valamilyen hüvelyi fertőzést, és semmibe nem volt benne, nekem rosszul esett, hogy ő meg sem próbált kielégíteni. Annál is inkább mert fordított esetben tudom magamról, hogy mindent megtennék.


Te nem tehetsz arról, hogy igényed van Arról ő nem tehet, hogy nincs hozzá kedve. Pont ezért nem kérd rajta számon, hogy nem lelkes, feltéve ha nem kimondottan undok. Mert ha undok, akkor inkább mondja meg, hogy most nincs energiája rá és kész. Kérdezd meg tőle, hogy tehetsz-e érte valamit az eddigieken túl te is reggelente vagy máskor. Ha semmi nincs, akkor el kell döntened, hogy megszoksz vagy megszöksz. Az alapján, hogy mennyire hiányzik, mennyi konfliktust hoz ez. Teljesen mindegy, hogy ez mások szerint nagy kérés-e vagy nem.

2018. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

Én biztos vennék neked karácsonyra egy flashlight-ot, hogy ne rajtam múljon már, hogy indul a napod.

Azért 32 évesen komolyan, itt megragadtál?

2018. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Rockarc ***** válasza:
88%

Ha a feleseged felirna a sajat szemszogebol ugyanezt, akkor azt irnam neki, hogy menekulj ettol a kretentol. Remelem ratalal a kerdesedre valahogy. Aztan akkor keresgethetned a kovetkezo zacsi apolo kisiparost.


42F

2018. dec. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
94%

És az téged nem zavar, hogy ő ezt nem szívesen csinálja?

Soha nem erőltetnék a páromra olyan dolgot, amit nem szeret.

A szex nem csak rólad szól, te önző ovis.

2018. dec. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha minden este kapnék szexet ORGAZMUSSAL!!!!!! akkor üsse kavics,én kiverném minden reggel ha ez kell a faszim lelki egyensúlyához :D
2018. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
57%

Végem 😂

N26

2018. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
62%
Ez azért kicsit túl sok info, de szerintem teljesen normális amiben vagy:)
2018. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
23%

Ember! Vegre egy pasi aki ha nev nelkul is de felvallalja hogy ez van !! Nem sunnyog :D

No vagyok sokszor faradt is de azert igyekszem estere kicsipni magam itthon. Nem tul nagy keres de minden nap azert ne vard el! O is lehet faradt !!


Hogy birjatok ezt a szakozast? Engem az ulomunka fix idoben is kikeszit !!!

2018. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
18%
Elozo vagyok xD masodszorra olvasva is nevettem mert hat altalaban egy pasinak vannak ilyenjei de azert tulzasba se vidd :D mert a no se robot ahogy Te sem tudnad ot minden nap ki.... Szoval gondold at mit erez a no :D
2018. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
87%

A kérdező feltételezem, hogy nem azért morcos, mert valami hisztéria szintjén érzékeltetni akarja a feleségével, hogy nem elégedett vele, hanem egyszerűen ez neki "spontán" reakció. Akár azért is lehetne morcos, ha nem jön azonnal a melegvíz a csapból. Ez egy egyszerű kényszer, mindegy mi a tárgya.

Érdemes lenne nekivágni valamilyen lélektréningnek, mint minden olyan esetben, amikor valamilyen külső körülménytől függünk annyira, hogy az teljesen rátelepedik a hangulatunkra, érzelmi életünkre. Mindegy teljesen, hogy mi az a külső tényező, lehet nyugodtan a klasszikus alkohol, szex, cigaretta, de elmehet ennél jóval extrémebb "igényekbe" is. A közös az, hogy van valami tőlünk független külső dolog, amit ha nem kapunk meg, vagy nem történik meg, akkor az súlyosan kihat a hangulatunkra, érzéseinkre. Itt nyilvánvaló, hogy a külső körülmény nem okolható a hangulatunkért, mint ahogy nem is kötelezhető senki arra, hogy akár csak úgy, akár valamiért "cserébe" "szolgáltassa" nekünk a dolgot. Ezeket a kapcsolatokat ugyanis mi kreáljuk magunknak, vagyis akár teljesen mást is kreálhatnánk, amiért nem kell erőfeszítést tennie senkinek sem. Tehát bármilyen furcsán és hihetetlenül hangzik, az ilyenek simán lecserélhetők más mániákra, mert nem a tárgy a lényeg, hanem a mánia, amit valami belső hiány indukál.

Erre jó a pszichoterápia, mert lassan feltárja az ilyenek okait és rájössz, hogy valójában valami gyermekkorban kialakult hiány kompenzálását kényszeríted a feleségedre, akivel ez nagyon nem tisztességes, mert ő egy felnőttet szeretne párként, nem azt a sérült kisgyereket, aki így használja őt. Ettől persze ennek a kisgyereknek joga van az őt ért sérüléseket gyógyítani próbálni, de ebben csak szakember segíthet, illetve a Te eltökélt elhatározásod, hogy megoldod azokat a gyerekkorban gyökerező dolgokat, amik akadályoznak a felnőtt életedben.

2018. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!