Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez nagy kérés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy kérés a feleségemtől?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok a feleségem 29 éves nő.15 éve vagyunk együtt.Van házunk , autónk , gyermekünk , munkánk.Én 3 műszakban dolgozom ő állandó éjszakás.Amikor úgy forgunk össze illetve hétvégén hogy nagyjából együtt ébredünk akkor nekem csak akkor indul illetve folytatódik jól a napom ha reggel odajön és kiveri nekem.Melltartó nélkül toppban vagy félpucéran.Mind1.Ha foghatom a melleit az valamilyen belső megnyugvást ad nekem azzal pedig hogy kiveri egész nap nyugodt vagyok nem remeg a kezem-lábam könnyűnek érzem magam üres a zsák és tudom hogy ezt neki köszönhetem.Nem tudom hogy másnak is vannak-e ilyen szokásai.Egyébként a párom sokszor megcsinálja de sokszor nem szívesen látom rajta.Cserébe (meg amúgyis) én is mindent megpróbálok neki megadni amire csak megkér.Amikor nem jön össze valamiért ez a "reggeli" 10-15 perc sokszor morcos vagy rideg vagyok mert nincs meg ilyenkor a belső lelki egyensúlyom.Másoknak is vannak ilyen dolgaik vagy csak nekem?Szerintem mindenkinek van valami...

2018. dec. 16. 20:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%
Miért kene örülnie feleslegednek hogy midnen reggel verebetheti neked miközben ő nem elegül ki. Ehhez miért vágjon jó pofat. Vagy csak a te orgaznusod számít ? Feleségedé nem?
2018. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
:DDD Nem gondoltam hogy ilyen ellenállást vált ki ez a hétköznapi dolog.A valóságban nem akkora dráma ez :D Heti 2-3 x kiverni a férjednek a farkát...:D Tényleg durva!Mondjuk legalább mi nem csaljuk meg egymást, kölcsönösen adjuk meg egymásnak amire szüksége van!Nekem sincs mindenhez kedvem de bármikor megteszem.Ismerem már a GYK-s hozzászóló nők nagyrészét 30-50 közötti elvált megcsalt elhagyott boldogtalan emberek azért mert elvárásaik vannak egyedül kölcsönösségre nem képesek így egyedül vannak megkeseredve. Sajnálom hogy kiírtam a kérdést amire választ nem is kaptam mindenki másra írt de mind1.Sziasztok!
2018. dec. 16. 21:25
 13/32 anonim ***** válasza:
95%
Magadnak nem tudod kiverni hogy ne legyél morcos? Ez olyan érzelemmentes dolog így ,ahogy leírtad.
2018. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
89%

Én csak arra voltam kiváncsi hogy te is ki elégíted -e a párod vagy csak a te orgaznusod farok Veresed számít ebben a házasságban

Kicsit olyan van kérdező mint az óvodás gyerekek amikor nem kapjak meg a kedvenc játékuk és remegnek hisztiznek

Nem csak te vagy a középpontban , gondolhatnal arra is hogy a feleséged ki elegitsd minden reggel hogy neki is legyen orgazmusa

2018. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%
hat, nekem nem kellenel otthonra...
2018. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%
Harminc két éves óvodás. Nem mindegy, hogy heti 2-3, vagy minden nap. Minden nap kivágnálak vele. Játsszál szépen magaddal .
2018. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
14-es este szoktunk szexelni.A párom ekkor szereti inkább.Nem mindennap de amikor igénye van rá akkor mindig.Nincs semmi gondunk a szexuális életünkkel, szerintem nem jól írtam ki a kérdésemet de már mind1! :D
2018. dec. 16. 21:48
 18/32 anonim ***** válasza:
28%
Fúj.
2018. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez is bekerül a top10 kedvenc kérdésembe
2018. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%

"Amikor nem jön össze valamiért ez a "reggeli" 10-15 perc sokszor morcos vagy rideg vagyok"


Komolyan attól teszed függővé, hogy mennyire vagy kedves a pároddal, hogy ő egyoldalúan hajlandó-e téged reggelente kielégíteni? És ha ez elmarad, akkor te feljogosítva érzed magadat, hogy rideg, morcos legyél vele. Érdekes feltételekhez kötöd a szeretetedet, és azt, ahogyan viszonyulsz a feleségedhez. Felnőtt ember vagy, nem kellene úgy viselkedned, mint egy durcás gyereknek, aki hisztizik, ha nem kapja meg azonnal, amit szeretne.

2018. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!