Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti bírnátok ezt hosszútávon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bírnátok ezt hosszútávon?

Figyelt kérdés

Na szóval a helyzet adott,3 éve járok egy számomra majdnem tökéletes lánnyal, irtó szép,nagyon dolgos ( ha munkáról van szó),jó az ágyban,jó anya lenne belőle,nagyon szeret engem, odaadó,kedves,nem hárpia,nem féltékenykedik,az alakja.. pont ott van neki annyi amennyi lenni kell,irtó pici derék hozzá szóval meseszép is egyben, csakhogy fél éve összeköltöztünk elég nagy fába vágtam a fejszém mert őt nagyon elkényeztették a szülei,ő mondta is ismerkedéskor biztos őt akarom e hosszútávon mert... vannak dolgok amiket nem tud legyűrni mert bele nevelték,szóval ilyen elvárások a másikkal szemben, vagy hogy fogalmazzam... nos, ami leginkább sőt az egyetlen probléma számomra hogy nem takarít és nem főz,náluk világ életbe bejárónő volt,főzést az apja csinálta mindig,meg ő is takarított... az anyja nagyon karrierista na hát ő pont ugyanaz... és fél év alatt amennyit csinált házimunkában ... két kezemen meg tudom számolni az összeset (a mosogatást,mosást,főzést,pórszívózást/stb)

Szóval magyarul mindent nekem kell csinálni miután hazajöttem a melóból,persze ő is dolgozik, van hogy hajnalig fent marad gépelni csőlátásban hogy ennek kész kell lennie holnapra" címszóval és sokszor ezáltal nem egy időben alszunk el,és egész nap fáradt,én fizikai munkát végzek... szóval ezért is esik rosszul hogy tényleg megcsinálhatná legalább a porszívózást,meg legalább néha-néha főtt kaját,mer azért csak jobban esne mint szendvicseken élni,próbáltam neki elmagyarázni hogy nagyon fárasztó ám munkából-munkába jönni minden egyes nap, erre azt a válasz kaptam hogy ő nagyon szeret de akkor inkább mennyünk szét,mert ő ebbe nevelkedett.. és neki ez a normális. Fogalmam sincs hogy beszéljem meg vele mégis ezt az egészet.


2019. jan. 24. 13:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

És Te elhiszed, hogy ez a nő szeret? Na ne viccelj !!!

Elkényeztetett fruska aki a kényelmét semmiért nem adja fel, inkább le is út, fel is út.


Ha felnőtt emberek közös életet kezdenek akkor nyilvánvaló, hogy az új helyzetben némi áldozatot kell hozni, közösen kiépíteni a közös jövőt, közösen beleadni az energiát. Az új élethelyzet új hozzáállást igényel. Ez az "így voltam nevelve" nagyon sza r szöveg. Mások is úgy voltak nevelve, hogy gyerekként nem jártak munkába, felnőttként mégis megértik, hogy muszáj.

Majd ha közösen kiépítetek egy olyan életet, hogy telik bejárónőre akkor nektek sem kell majd főzni, takarítani. De oda el kell jutni. Gondolom a szülei sem így kezdték. Ami pedig az ottani munkamegosztást illeti az katasztrófa.

Amúgy, hogy lesz így jó anya? Majd Te pelenkázol meg éjjel felkelsz stb. ő meg?

Nagyon bálványozod őt de hidd el messze nem annyira tökéletes amilyennek látod. Ha rám hallgatsz kidobod. Ő nem társad, ő a főnököd.

2019. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem, ez miért probléma. Fizessétek felesbe a bejárónőt vagy egyik alkalommal fizesse ő a bejárónőt, másik alkalommal takaríts te. Teljesen normális, ha nem akar házimunkát végezni, ha hullafáradt, illetve ha a bejárónő elvégezné 1000 ft/óráért is, viszont ő 2000 ft/órát keres. XD
2019. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

látod, egy nőnek ugyanolyamn fárasztó lehet a házimunka, mint neked, kérdező.

csak a nők többsége munka és házimunka mellett még gyereket is nevel.


sehol nincs előírva, h. a házimunka női munka.

2019. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem mindeki akar anyuka lenni szóval ez hülyeség

Nem magától értetődő hogy minden nő szül

2019. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez felejtős.
2019. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tudtad kivel szűrted össze a levet, őszinte volt, még csak nem is hazudott neked Nem jogos, hogy meg akarod vàltoztatni. Te belementél a kapcsolatba mert kellett a dögös szexi csaj. Mit csodàlkozol? Azt kaptad amit vàlasztottàl. Ha nem tetszik keress màst.

Èn nem , én nem tudnék ilyen emberrel élni, ha tudom, hogy ilyen, bele se kezdek semmibe.

Nő vagyok, dolgozom, hàztartàst vezetek, a férjem férfi, dolgozik, hàztartàst viszi ugyanúgy. 2 dolog van amit csak egyikünk és csak màsikunk csinàl megbeszélten. Én főzök, ő intézi az összes bevàsàrlàst, postai befizetéseket. A pénzkereset és a hàzimunka közös. Màsképp együtt sem lennék vele.

2019. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, rengeteg nő van, aki szép, okos, szexi, válogathatsz. Vele sohasem fogsz megegyezni, kutyából nem lesz szalonna. Gyereket meg még csak véletlenül se vállalj vele. Azt sem fogja szeretni, akárcsak téged. Egy önző dög.
2021. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!