Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok a gyerekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a gyerekem anyjának viselkedéséről? Mi lehet a baja? Alább részletesen kifejtem.25/F

Figyelt kérdés

Na szoval jelenleg ugy all a story hogy nem is tudom hogy a volt paromnak vagy a paromnak nevezzem 5 eve vagyunk/voltunk egyutt. 2 ev utan teherbe esett ugy dontottunk hogy megtartjuk a babat erre minden megfelelo korulmeny meg van /megvolt hozzateszem az anyagi is. Azt kell tudni hogy van egy 65nm es kulon hazam amibe minden benne van ami egy csaladnak kell/kellhet. Egy evvel ezelott elkezdte ugy hordani a gyereket az anyoshoz hogy elvitte 3 napra pont mikor en hetvegen nem dolgoztam. Egyszer jetszer elnezi az ember nyilvan a nagyszulok is kivancsiak/szertik/szeretnek latni a gyereket. A dolgoh hetente rendszeresse valt kifejeztem nem tetszesemet korrekt emberi modon leulltunk megbeszelni hogy ezt azert nem kene ilyen surun a nagyszulok barmikor beulhetnek a kocsijukba es meg en dolgozom vagy nem dolgozom teljesen mindegy atjohetnek a lanyukhoz illetve az unokajukhoz. Beszelgetes utan 2 hetig tartott az az allapot hogy itthon talaltam a csaladom hetvegen nem anyoseknal. A csavar a tortenetben hogy augusztusba o a tudtom nelkul megcsinaltatta maganak az egyik szobat es kijelentette hogy o elkoltozim az anyjahoz a sajat kuckonbol mert itt nem erzi jol magat. Ha szeretem es vele akarok lenni akkor megyek vele. Reakciom termeszetes az volt hogy szeretlek se nem ertelek..Na ez ugy nezet ki es nez ki a mai napig hogy o elment a 65nm es hazbol a gyerekkel egy 7nm-es szobaba hetvegenkent lejonnek hozzam. Hozzatennem a tortenethez hogy szeretjuk egymast lejon hozzam ugyan ugy van szex minden ugyan olyan mint annak elott kiveve azt hogy vasarnap este beul a kocsiba es haza megy a gyerekkel. Tehat kerdezem en ha valakinek 4 evig semmi baja nincsen es sajat haza van megvan a gyerekenek mindene anyagi gondjai nincsenek. Akkor minek megy vissza az anyjahoz? Valaszt annyit kapok hogy o nem erzi jol magat nalam ebbe a hazban. Ha 4 evig jo volt akkor mi valtozhatott meg benne az elmult egy evben?

Talan az anyjaek befolyasoljak?



2019. jan. 26. 15:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Es nem iszom nem haverozok nem bulizok. Miota osszekerultunk rs kiderult hogy babank lesz csak azon dolgozom hogy minnel jobb legyen. Segitettem neki barmiben. Kikapcsolodni is elmentunk ha ugy volt. Volt aki a gyerekre vigyazott addig. Baratnojivel is elkuldtem kikapcsokodni addig itthon maradtam a picivel.
2019. jan. 27. 13:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Beszélj vele, mást nem tudsz.


De elég fura, az biztos.

2019. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Azta... És én még azt hittem mi voltunk szegények gyerek koromban, de ti a 65 nanométeres lakásból 7 nanométeres lakásba költöztök. Mondd. Egy 65 nanométeres lakásban hogy fér el bármi is, nem hogy te? Vagy te 1 nanométeres vagy?
2019. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!