Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te belemennél hogy 100%-ban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te belemennél hogy 100%-ban a párod (aki amúgy dietetikus, ért hozzá) szabja meg az étrended?

Figyelt kérdés
Ő főzne, lenne otthon mindig egészséges kaja, pont olyan amennyire szüksége van a szervezetednek, viszont a nassolásról, pörköltről, pizzáról, sült krumpliról, édességekről, cukros üdítőkről teljesen le kéne mondanod. Persze ezt nyilván nem lehet befolyásolni, hogy napközben mit eszel tehát becsület alapon menne, de azért szigorúan számonkérné rajtad ha eltérsz az étrendtől.
2019. febr. 17. 18:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%

A pizzával mi baj? Van rajta zöldség, tejtermék. Vagy szénhidrát abszolút kizárva? Néha egy pörkölttel mi baj?

Édességet, cukros üdítőt eleve nem fogyasztok.

Ha nem salátalevélen párolt csirkemellen akar tartani, akkor lehet, belemennék.

2019. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%
Alapvetően örülnék neki, ha segítene egy egészséges étrendet összeállítani, de minthogy én a magam részéről szeretek főzni, eleve ez nem menne, másrészt meg az egészséges lélekhez szükség van néha egy kis "bűnözésre" - egy kis édesség (imádok mindenfélét sütni), egy kis pizza, gyorskaja, moziban nachos sajtszósszal, ami még életében nem látott sajtot, meg ilyenek kellenek. Sajnálom. 100%-os absztinenciában sosem lennék benne, hacsak tényleg nem arról van szó, hogy már komolyan veszélyben van az egészségem a jelenlegi életmódom miatt (nincs, szóóóval..). Viszont az, hogy mondjuk 7 napból 5-6 az ilyen szigorú, az részemről oké lenne. Most is alapvetően azt az elvet követem, hogy heti 5 nap vegetáriánus (vagyis, peszketáriánus), és csak hétvégente kerül valami húsféle az asztalra. Ez részemről ugyanúgy egy tudatos döntés és szigorítás volt az étrendünkön, és teljesen tarthatónak bizonyult. Könnyebb úgy ellenállni hétköznap a csábításnak, ha tudja az ember hogy sokkal jobb és bűntudatmentes örömök várnak rá hétvégén :)
2019. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%
#11 ó ha tudnád hogy milyen baromi jó el lehet készíteni a párolt csirkemellet párolt zöldséggel. :)
2019. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk 60-70%-ban igen, mert szeretnék fogyni, de ha kiakad, mert egyszer megeszek egy csokit vagy pizzát, ott nem lenne folytatás.
2019. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Rajtam ne kérje senki számon, hogy mit eszek.
2019. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
48%
bele, dagadt állat vagyok
2019. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
34%
Igen, mert jót akarna.
2019. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
Dietetikusként tudhatná, hogy a pörkölt egészséges.
2019. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
19%

engem bőven meggyőzött az "ő főzne" kitétel,vagyis mindig lenne friss kaja.

így nagyon örülnék neki.

a szigorú számonkérés meg?

minden kapcsolatban van egy alapkeret.

ami persze idővel alakulhat,eltolódhat,de én vagyok az alfa a dominus,így aki számon kérhet valamit az én vagyok.

plusz nem vagyok gyerek,hogy meg merje engedi magának bárki is,hogy számon merjen kérni.

javaslatot,iránymutatást elfogadok-bár sok újat nem tudna mondani nekem kaja ügyben 18 év testépítés után-de számonkérést nem.

2019. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

Simán, qrva kényelmes dolog, ha nem kell főzni, mégis van egészséges (!) kaja. A pizzáról, sült krumpliról, édességekről, cukros üdítőkről már leszoktam, eredménye is van bőven. (Nasira találtam egészséges alternatívákat, ill. egy pörkölttel csirkemellből nem tudom, mi a probléma.) Bónuszként nyilván a számolgatással sem kellene foglalkoznom, intézné. Aranyélet.

Természetesen a változtatás/megbeszélés lehetőségének meg kell lennie, ez evidens, nem börtönőr, hanem a párom, de ha fogyni akarok és rábíztam magam, nyilván nem ilyen “deéncsokitakaroook”-szintű hisztikre gondolok, hanem pl. mi a gond a csirkemellpörivel-kérdés megbeszélése.

2019. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!