Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te belemennél hogy 100%-ban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te belemennél hogy 100%-ban a párod (aki amúgy dietetikus, ért hozzá) szabja meg az étrended?

Figyelt kérdés
Ő főzne, lenne otthon mindig egészséges kaja, pont olyan amennyire szüksége van a szervezetednek, viszont a nassolásról, pörköltről, pizzáról, sült krumpliról, édességekről, cukros üdítőkről teljesen le kéne mondanod. Persze ezt nyilván nem lehet befolyásolni, hogy napközben mit eszel tehát becsület alapon menne, de azért szigorúan számonkérné rajtad ha eltérsz az étrendtől.
2019. febr. 17. 18:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Főleg, hogy egy normális dietetikus tudja, hogy időnként teljesen belefér egy kiegyensúlyozott étrendbe a nassolás.

Ez így nagyon irányító...

2019. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanis nekem, mint barátnőjének gondolom ingyen megtenné, míg egy másik, "idegen" dietetikusnak vagyonokat kéne fizetnem, ahhoz pedig túl zsidó vagyok :D

Meg én amúgy se vagyok valami ügyes a konyhában, szóval örülnék neki, ha nem nekem kéne ott törnöm-zúznom kb, hanem más készítené el helyettem a nem csak egészséges, de finom ételeket is, ami nekem tuti nem menne.

Egyébként pár hete kezdtem el fogyókúrázni és kb. egy hónap alatt le is adtam 3 kg-ot (pedig elvileg hetente kéne ~0,5 kilótól megszabadulnom, és nincs is azért rajtam annyi felesleg, szóval valamit jól csinálhatok), pedig nem mondtam le az édességekről meg a nasikról, sőt, nem telik el olyan nap, hogy ne ennék valami kis csokit vagy kekszet vagy ilyesmit. Ezeket is bele lehet kalkulálni a napi kcal, illetve tápanyagkeretedbe, csak nem kell egyszerre megenni mondjuk egy egész zacskó Győri édest, hanem csak egy marékkal. Én speciel jobban is érzem magam így, hogy tudom, bármit ehetek, amihez kedvem szottyan, mintha teljesen megvonnék magamtól minden finom dolgot..Régebben úgy próbáltam diétázni és fel is adtam 1, max 2 hét után. Szóval ha ebben a helyzetben lennék és a párom minden egyes megevett kis csoki vagy perec után elszámoltatna, akkor viszont tényleg keresnék egy másik dietetikust..

2019. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
29%
En hizni akarok, nem saláta élni.
2019. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
50%

Lényegében màr most is diétàzom mert fogyni akarok. 5/2 elven. Hétköznap pàrolt zöldség vagy salàta/ húsféle az ebéd, hétvégén 1-1 kis adag valamilyen krumplis vagy tésztàs étel. Reggeli/ vacsi pedig teljes kiőrlésű cucc paradicsommal, sonkàval, sajttal. Ès néha benyomok egy kis valamilyen magot is, kesudió, pisztàcia, tökmag, napraforgómag, meg néha gyümölcsöt.

Meghallgatnàm a véleményét de a szàmonkérès nekem nem fér bele. nem tudom elviselni, ahogy azt se ha olyan dolgokat kiveszek az étrendből amit szeretek. Próbàltam többször is, de a vége szenvedés, heteken àt tartó sóvàrgàs majd falàsi roham lett. Inkàbb havi egyszer megengedek magamnak bàrmit amit szeretek. legyen az kedvenc édesség, csipsz vagy süti. Mozgàssal együtt lassan de működik.

2019. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Bele, mert már most is igyekszem így élni. Nem, hiszem egyébként, hogy ügyes lehet a szakmájában, ha a sovány pörkölt tiltólistás. A pizza néha belefér, pláne, ha megfelelő lisztből, lisztkeverékből és minőségi alapanyagokból készül.
2019. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele, pedig fogyózom. De hadd legyen már meg a saját döntésem ebben, és igenis, ha megkívánom azt a pizzát vagy csokit, akkor ne vágjon pofákat meg ne kérjen számon... ne kezeljen úgy, mint a gyerekét, hanem mint egyenrangú társát.
2019. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!