Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők mindenkinek tetszeni akarnak, sminkben, szép ruhában mennek munkába, de otthon a partner előtt csak mackóalsóban, leggingsben mászkálnak?

Figyelt kérdés

A férfi, az egyetlen, akinek tényleg tetszenie kell, nem érdemli meg, hogy szépen lássa a nőjét? Konkrétan a nő kollégái egy nap többet látják szépnek a nőt, mint a partner.

Nem azt mondom, hogy a magassarkút fel kell húzni reggel 6-kor, és este 11-ig le se vegye, hanem akkor munkába se kell annyira felkapnia magát.

28F


2019. márc. 21. 10:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy hosszú távú kapcsolatban nem lehet elvárni, hogy 0/24 tip-rop legyen a másik. Ha nagyon elhanyagolja magát, az már gond, de ott más probléma van a háttérben.

És te Kérdező, otthon hogy öltözködsz? Elviszed randizni, ahol ki is csiphetné magát?

Én sem vagyok msinkben a párom előtt, mert van annyi önbizalmam és komfortérzetem, hogy igy is vállaljam az arcom előtte.

2019. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
28%

#15 : egyértelmű hogy miben szoktam.


Nem is mondtam hogy én elvárok ilyesmit egy nőtől. Egyértelmű hogy otthon senki sincs úgy felöltözve mint utcán, vagy munkában. Nekem nincs ezzel bajom. Csak a kérdezőnek írtam hogy le fogják szedni a fejét. De megy az ítélkezés és a lepontozás ezerrel. Nem csalódtam, ilyenek az emberek :D


Első és 14 voltam.

2019. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Takarításhoz miért kéne kisestélyiben lennem?
2019. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, eddig hány olyan barátnőd volt, aki munkába csinosan felöltözve, kisminkelve járt, otthon meg mackóalsóban volt melletted délutánonként, esténként és a hétvégéken?
2019. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert a ruhák tönkremennek. A jobb féltett darabokat felveszed néhányszor otthonra, és már nem is lehet őket hordani munkába, mert szöszös lesz és bolyhos, szétmegy az anyaga. Akkor megint vásárolni kell munkába alkalmasat.

A farmer kényelmetlen egész nap, marad a leggings és a tunika, meg a csini tréningcucc, rugalmas anyagú nadrágok. Tipikus sportruhában takarítani kicsit idétlen (bár végülis :) Szoknya jó lehet. Drága dolog ez a folyamatos csinosság :)

2019. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
# 24: 1/1. :D
2019. márc. 21. 13:35
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom a kapcsolatunk elején mindig mondta milyen szép hosszú a hajam, ne vágassam, növesztettem, bárhogy hordhattam előtte egyszer sem dícsérte meg. Így levágattam. 3 hónap után kérdeztem rélá h nem vesz észre valamit rajtam. Szted? Ha kisminkelem magam, minek sminkelsz? Nekem ígyis tetszel, bezzeg az utcán meg akarhol biztos a sminkes csajokat nézi meg. Volt h csinosabban öltöztem fel itthon, semmi hatása nem volt rá, mintha mackóban lennék pólóval. Kérdezm én egy ilyen pasinak minek szépítkezni, minek bármit is? Ha kimegyek az utcára, tipo topp vagyok, egy gyerek után is olyan alakkal h megnéznek a férfiak, az akinek ezt becsülnie kéne magasról szarja le, és a nő a hibás? Nekem kell h csinos legyek, h igenis dícsérjenek és ezt pont attól nem kapom akitől igazából várnám. Összességében, a férfiak úgy vannak vele, otthon az asszony jóvanazúgy, ő ugyanúgy a csinos kolleganőjét fogja bámulni, pont úgy mint engem a férfi kollégám. Ennyi.
2019. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%

A kérdezőnek nem is volt nője, senkit sem ver át.

Ez az örökszűz mentalitás.

2019. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Én utcán is mackóalsóban és leggingsben vagyok. De csak azért, mert pizsamában nem mehetek mégse.

Kiöltözni akkor szoktam, ha van hova. Étterem, mozi, színház, rendezvények.

2019. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem mondjuk a párom szoktatott le a sminkelésről például. Annyit nyavalygott, hogy minek sminkelsz már megint (neki sminkeltem), nekem attól nem tetszel jobban, minek veszel magassarkút (cseszte a csőrét, hogy abban magasabb vagyok nála), stb...Hogy most már csak akkor sminkelek, ha tetszeni akarok másnak és magassarkút csak akkor veszek, ha rendezvényre megyek, az ő kedvéért pedig még fésülködni se fésülködök.
2019. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!