Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés egy lusta...

Otthoni edzés egy lusta partner mellett?

Figyelt kérdés

Szóval én és a barátom kb egy évvel ezelőtt baromi jól néztünk ki , rendesen sportoltunk odafigyeltünk hogy mit eszünk stb. de az utóbbi időben eléggé elhagytuk magunkat és ez engem elkezdett zavarni. kövérebb vagyok mint szeretném és már nincs olyan szép izomzatom mint volt, úgyhogy eldöntöttem hogy itthon nekiállok edzeni (nincs sok időm mostanába, ha lesz több akkor megyek konditerembe, mert ott sokkal jobb) de addig otthon edzek, viszont ezzel motivációs problémáim vannak.


Valamiért egy két hétig birom aztán mindig ellustulok ahogy elnézem a barátomat egész nap kényelmesen sütit majszolva. Kérdeztem hogy szeretné-e velem csinálna, de azt mondta hogy most nem nagyon érzi úgy hogy edzeni akarna, úgyhogy egyedül csinálom, de nehéz megtartani a motivációt egy lusta partner mellett...

Valakinek van valami tippe?


Arra gondoltam hogy futnék, mert ahhoz ki kell mozdulni és erre valahogy jobba rá tudom venni magam mint arra hogy a barátom előtt ugráljak a nappaliba miközbe ő xboxon játszik, de ez problémás mivel külföldön élek egy olyan országba ahol 7 napból 6on szakad az eső. Talán bejön de ha van más tipp azt nagyon megköszönném!!


21/l



2018. nov. 6. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy heti kb. hússzor sütit és nagyon sokszor egyéb édességet evő ember mellett fogytam sokat (igaz, sok édességgel, de én is édesszájú vagyok :D), erősítő edzést is csak én végeztem (szerencsére ő sem inaktív, de gyúrni nem akar). Ha van egy célod, tegyél érte. Nyilván nehezebb, ha a körülmények nem ideálisak, de azok sokszor nem azok. Te legalább nem vagy gyerek, akire a szülei főznek és fogyni akar, de a szülők nem partnerek. S még az ilyen is le tud fogyni, ha akar.


Hm... Konditerem vagy valami más sport, ahova elmész és nem a párodat látod, hanem aktív embereket? Én anno kosarazni jártam (a 163 centimmel, mit számít az?), a kollégáim némelyike squashezni vagy falmászni... Biztos van valami, ha az otthoni edzés tényleg lelombozó számodra. Én lehet, hogy kiküldeném a szobából, ha bomlasztaná a pici motivációmat :D Játsszon a saját szobájában :D De én nagyon coolnak érzem magam, ha edzek végre, akár ott van a párom, aki előadta, hogy "izmot a tányéromon akarok" (nem szokott húst enni különben és edz, csak máshogyan), akár nem. Úgyhogy nem érzem, hogy demotiválna. Sütit majd majszolok utána, edzés után éhesebb vagyok :)

2018. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ugrálsz a nappaliban, és zavar, hogy ott x-boxozik a fiú, akkor vagy küldd ki onnan amíg te vagy ott, vagy vesztek a millió féle sportolós játék közül párat, és x-boxoztok ugráltok együtt. Kezdetnek az is valami.
2018. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!