Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők mindenkinek tetszeni akarnak, sminkben, szép ruhában mennek munkába, de otthon a partner előtt csak mackóalsóban, leggingsben mászkálnak?

Figyelt kérdés

A férfi, az egyetlen, akinek tényleg tetszenie kell, nem érdemli meg, hogy szépen lássa a nőjét? Konkrétan a nő kollégái egy nap többet látják szépnek a nőt, mint a partner.

Nem azt mondom, hogy a magassarkút fel kell húzni reggel 6-kor, és este 11-ig le se vegye, hanem akkor munkába se kell annyira felkapnia magát.

28F


2019. márc. 21. 10:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%
Ja, szóval otthon, munkából hazaesve tűsarkúban és kiskosztümben üljek a TV előtt, te meg öltöny-nyakkendőben. Mert ugyebár az otthoni kényelmes viselet a kosztüm es az öltöny. Te nem kicsit vagy hülye. Inkább ne élj együtt senkivel, hanem heti 2-3-szor vidd el randizni, ahova kicsípitek magatokat és álljon ebből a kapcsolat.
2019. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
Amelyik munkahelyre szép ruhában járnak, ott ez dress code, ahol nincs dress code, oda járnak lazább ruhában is.
2019. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%

Láttál te már takarítőnőt vagy konyhalányt? Milyen ruhában dolgozik? Hmm??

Na, majd ha otthon annyi lesz a dolgom, hogy ülök a popsimon, néha felveszem a telefont, és kedvesen mosolyogva csacsogok, akkor otthon is lesz blúz meg körömcipő.

2019. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
25%
Mondtam... XD
2019. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
96%
14: Miért, te miben szoktál füvet nyírni? Gondolom öltönyben, bőrcipőben, frissen borotválva.
2019. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%
Miért van az, hogy a férfiak sehol sem akarnak tetszeni a nőknek?
2019. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
33%

Nem ertem mondjuk miert kell szelsosegekben gondolkodni.

Nyilvan tavaszi nagytakaritashoz nem szepruhat vesz az ember, de pl en itthon is inkabb ruhacskakban vagyok, amik igy itthonra vannak rendszeresitve. Lenge, rovid nyari ruhacskak. Kenyelmes, es megis noiesebb mint a mackonadrag (bar nyilvan az is van rajtam neha...)

Szerintem sem jo, ha a pasi folyton topisan lat. Amugy ezt a sajat boromon tapasztaltam meg.... volt kapcsolatomban elengedtem magam, a kommunikacio a srac reszerol nem mukodott es ra is ment a kapcsolat, megcsalt (oke, amugy is voltak problemak, de ez se segitett)

Ettol fuggetlenul nem kiskosztumben meg sminkben ulok en sem otthon, szerintem meg lehet talalni ebben is az arany kozeputat.

Mondjuk hozzatartozik, hogy en is ez utan a tonkrement kapcsolat utan kezdtem gondolkozni azon, hogy en mit szurtam el. Es a mostani parom inspiral, tamogat mindenben, most pl a fogyasban, es en is ugy vagyok vele, nem addig kell csak effortot tenni a masik elcsabitasaba, amig "meg nincs". Utana jon a neheze! Hogy fenntartsuk ezt a mindenkinek jo allapotot.

2019. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a leggings is lehet szép és szexi...én otthon is szépen öltözködöm,csak otthoni outfitekben,pl nyáron hordok egyszerű pántos lenge kisruhákat,nem értem mi ezzel a baj
2019. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
28%
18-as. Főleg jól áll a feszülős leggings a dagadó sonkákon! Inkább én azt mondom, nagyon kevés nő vegyen fel feszülős ruhát, ha nem akarnak vizuális környezetszennyezést.
2019. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
19: Miután ezt előadod a nődnek, nem értem miért csodálkozol, ha bő ruhákkal takarja magát.
2019. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!