Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy vehetném rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá a barátnőmet, hogy főzzön többször?

Figyelt kérdés
Ha csinál valamit, az mindig fantasztikus. Csak az a baj, hogy állítása szerint ezt csak szórakozásból csinálja, ha talál a neten valamit ami tetszik neki kipróbálja. Nem is nagyon volt olyan, hogy kétszer megcsinálta volna ugyan azt. Most is vannak a hűtőben ilyen kis pöttyös sütik, de nem nagyon akarok rájárni, mert tudom, ha elfogy, akkor nem lesz több. Az a baj, ő simán elvan hetekig szendvicsen, zabkásán, gyümölcsön. Max ha jön haza vesz egy levest valahol. Már próbáltam, hogy vettem neki ilyen konyhai cuccokat, formákat meg kavarókat, és be is lelkesül egy időre, de aztán elül a dolog.
2019. ápr. 30. 20:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%
de nem ertem. miert nem fogod magad es tanulsz meg te fozni, ha ennyire fontos neked a finom fott kaja? miert mast akarsz erre rabirni, miert az o idejevel szorakozol?
2019. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
37%

# 19

De a kérdező a csaj hobbiját ki akarja használni a saját kényelme érdekében.

Sehol nem írta, hogy a lány plusz energiabefektetését mégis mivel akarja kompenzálni.

Illetve, ahogy a lány megérzi, hogy már nem hobbiból főz, hanem azért, mert kell, az egész kedve el fog menni tőle.

2019. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

...és ez az amiért én már csak muszájból eszek és ha össze is jönnék valakivel egyikőnk sem főzne, csak a szokásos sültcsirkét.


Mert ez is olyan pont, hogy nincs jó megoldás. És amire nincs jó megoldás azt a csírájában kell megszüntetni.

2019. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a csaj most pont ugyanúgy főz, mint a pasik. Ha tetszik neki meg van motivációja, csinálja. A nőnek kell, a férfinak nem kell. Én is bírnám, ha félévente egyszer kéne főznöm.
2019. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, a hétköznapokra nálunk emiatt lettek bevettek a félkész ételek, vagy a rakottasok, amit csak összeállít az ember, és be a sütőbe, utóbbiban meg párom is segít, hagymàt, krumplit pucolni, hogy gyorsabb legyen.

De olyan is simán van, hogy szól, hogy règ főztünk màr, hétvégén tök jó lenne csinálni valamit, és akkor melóba is tud vinni ebédnek. Ebben sincs semmi sértő. :)

2019. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket venne a parom bocs de a fejehez vagnam. Ennyi erovel a ferfi kapjon furogepet szerszamos ladat. Megmondom oszinten en is csak heti 3szor fozom tobb napra mert nincs se idom se energiam tobbre kesore erek haza, a masik is megfoghatja a fakanalat.
2019. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!