Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem merek haza menni a cuccaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek haza menni a cuccaimért mert félek tőle de nem tud róla senki hogy micsinalt. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleimhez jöttem nekik azt mondtam hogy csak egy kicsit veszekedtunk de ez nem igaz. Meg ütött.. Bántana meg egyszer szerintetek? Nincs nálam semmi ruha muszáj lesz lemenni érte. Szüleimnek nem mondhatom meg micsinalt
2019. máj. 22. 21:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
El akartam mondani anyukámnak de nem merem. Oda mentem hozzá de megse mertem szólalni. Ők mondták hogy ne jöjjek vele össze 5 évvel idősebb. Én 19 éves vagyok
2019. máj. 22. 23:15
 12/23 A kérdező kommentje:
De nekem azok a cuccok fontosak. Iratok is vannak meg ékszereim meg a ruhám nem fogom otthagyni neki
2019. máj. 22. 23:17
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Oké, a szüleidek nem akarod elmondani. Barátaid vannak? Csak akad egy fiú haverod, vagy akár rokonod, akivel megoszthatod a dolgot és elkísérne. Amúgy a munkaidejét csak tudod, kulcsod gondolom van, menj akkor, mikor dolgozik és kész. Ha attól jobban érzed magad, előtte vegyél egy paprikaspray-t és legyen a zsebedben.
2019. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hát van egy munkatarsam férfi neki talán elmondanam megbízok benne ő is el mond nekem mindent.

Írtam már hogy nem dolgozik mert kidobtak így nemjar sehova hozzá szoktak menni a barátai.

2019. máj. 22. 23:40
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

Annyira gáz vagy! Tényleg inkább vesszenek a dolgaid, vagy odamész egyedül megveretni magad, de nem ismered be, hogy a szüleidnek igaza volt? Hát ez szánalmas.

Azt is eltitkolod majd, hogy hazaköltöztél? Szerinted nem veszik észre, hogy szakítottatok? Vagy mi a terved?

Nagyon nem vagy te még felnőtt, csak egy lázadó kamasz.

2019. máj. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a szüleidnek, és együtt menjetek a cuccaidért. Ha nem mondod el, akkor ő vissza fogja könyörgni magát és te pedig vissza fogsz menni. Így kezdődnek a bántalmazott kapcsolatok, hogy a bántalmazott eltitkolja mindenki előtt, és a bántalmazó újra és újra megteszi, mert látja, hogy te nem kérsz segítséget. Felbátorodik még jobban. De, ha elmondod akkor védve leszel és látni fogja, hogy veled nem teheti meg, mert ott áll mögötted a családod.

Most még megteheted és ne nézz vissza!

2019. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Kései Sirató ***** válasza:
52%

1. Mondd el a szüleidnek!

2. Jusson eszedbe, hogy ki az a férfi rokon, ismerős, aki nagydarab állat kinézetű és van egy nagytestű kutyája - vele menj, és hozd el a cuccaid!

3. Ezt követően szüntess meg vele minden kapcsolatot!

2019. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%
Ismeretségi körben/rokonságban csak akad két tökös hapsi. Velük menjél oda. (Azért könnyen dumálnak itt páran, ruháimat, ékszereimet, irataimat én sem hagynám.) Utána vissza se nézz!
2019. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2019. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Elmondtam a szüleimnek és elmentem velük autóval a cuccaimért. Otthon volt bocsánatot kért mondta hogy maradjak mert nagyon szeret.. én megmondtam hogy hagyjon békén
2019. máj. 23. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!