Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem merek haza menni a cuccaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek haza menni a cuccaimért mert félek tőle de nem tud róla senki hogy micsinalt. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleimhez jöttem nekik azt mondtam hogy csak egy kicsit veszekedtunk de ez nem igaz. Meg ütött.. Bántana meg egyszer szerintetek? Nincs nálam semmi ruha muszáj lesz lemenni érte. Szüleimnek nem mondhatom meg micsinalt
2019. máj. 22. 21:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2019. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Nem szabad okyanhiz visszamenni, akitol félsz.
2019. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb amit tettél. Soha ne nézz vissza! Sohasem szabad olyan kapcsolatban maradni amrlyikben félsz. Sajnos ismerek olyat aki eltitkolta mindenki előtt, hogy bántalmazzák és mindig visszafogadta a bántalmazót a könyörgések után. Csak huszonév után merte elhagyni, amikor már a gyerekeit kezdte bántani.



16# voltam

2019. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!