Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy férfi összeköltözik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi összeköltözik a baràtnőjével, megteheti azt, hogy időnként visszautasítja a szexet éjszaka, mert inkàbb a Fifa videójàtékkal akar jàtszani, utàna pedig megnézni egy Dragon ball részt?

Figyelt kérdés

Nàlam vannak ilyen esti programok, időnként, amikor kiengedem a gőzt, még hozzàjön az is, hogy rendelek egy Pizza-at, és akkor boldog vagyok.


Kérdésem, hogy le kell mondanom az ilyen szórakozàsról az összeköltözés esetén?


2019. jún. 15. 07:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Nálam nem lenne gond az ilyesmi akkor sem ha hetente szeretnéd. Szeretem az anime cuccokat persze ezt a sorozatot pont nem :D de a barátom oda van érte és a fifa játékért is eddig ez sosem zavart. Bár nem lakunk együtt de sokat vagyok nála és sosem zavart még eddig.
2019. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én is magamnak való vagyok,szeretek filmezni,sorozatozni,játszani nőként! Szóval elve nem is lenne szerintem olyan párom akit ezek egyáltalán nem érdeklnek.Ha ilyen bartánőd van akit egyik sem érdekel és még rossz szemmel is nézi ezeket akkor nagyon nem illetek össze...

Nekem anno a barátom sokat fifázott amit én pl nem szeretek,de ennek ellenére kb mindennap volt sz ex és közös órák...szóval szerintem meg lehet oldani ezt...

Vagy ilyenkor mondd neki,menjen nyugodtan barátnőzni te otthon játszol,vagy te átmész haverhoz játszani stb

2019. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyannal vagy, akivel tényleg egy hullámhosszon vagytok, akkor nem kell feladnod az egész addigi életedet. Kompromisszumokat kell kötni, ezt nem lehet megúszni, de attól még mindig külön, önálló emberek vagytok, akik nem szűnnek meg élvezni azokat a dolgokat, amiket a kapcsolat előtt.

Szóval ha a megfelelő lánnyal vagy, akkor nem kell ilyenek miatt aggódnod.

(Bár ha hetente mondjuk háromszor van szex, te meg ebből kettőt son gokuval és kollégáival akarsz tölteni, az már elég kellemetlen lenne.)

2019. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Összeköltözés elött kell megbeszélni a szabályokat,ki hogyan gondolja az együtt élést.Kérhetsz tanácsot itt,de ezt vele tudod egyeztetni,nem velünk.
2019. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%

Olyan pasim volt aki ezt sajna napi 0-24be akarta művelni.

Mikor nèzte a dragonballt mellèfeküdtem, nem èrdekelt hogy nem szeretem gondoltam összebujva nèzzük eggyütt de ahogy elkezdtem puszilgatni az arcát kiakadt amiből összeveszès lett... Aztán egy ideig tűrtem majd szakítottam vele.


Felőlem akár minden nap csinálhatná de ne 0-24be legyen èlete ès foglalkozzon velem.

De a napi 1-2óra ha kikapcsolja ez őt akkor èn nem bánom.

2019. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Persze, hogy megteheted. Nem csak a nőknek van joguk kitalálni, hogy most nincs kedvük szexelni. Valamit az önálló kikapcsolódáshoz is jogod van, bármit is jelentsen ez számodra. Persze normális kereteken belül. Egyébként is mekkora ösztönlénynek kell lenni ahhoz, hogy az egyetlen dolog, amit közösen csinálni tudtok az a szex? Egyetlen feltétel, hogy megfelelő embert találj hozzá.
2019. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!