Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem akar eljegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar eljegyezni?

Figyelt kérdés

Félreértés elkerülése végett: nem akarom kikönyörögni, hogy jegyezzen el.

3,5 éve vagyunk együtt, szóba jött néha az eljegyzés, a házasság még a gyerek is. A párom viszont mindenre azt válaszolja, hogy majd egyszer, meg hogy eljön az ideje. De meddig várjak, vagy mit tehetnék hogy legyen kilátásunk a jövőre? Nem akarom, hogy csak úgy éljünk nap nap után.

23/L



2019. okt. 21. 14:37
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

"Ha bevallaná lehet, hogy idővel meg tudnám emészteni"


De hát látod, hogy annyira sem számít neki a te boldogságot, hogy legalább őszinte legyen hozzád... Akkor miért is "szeret" téged olyan nagyon? Azért mert folyton a képedbe hazudik, meg húzza az idődet?


Egyébként nem ő az egyetlen férfi a világon, miért kellene egy ilyen ember miatt feladnod azt, hogy feleség és/vagy anyuka lehess? Nagyon meg fogod te még ezeket a rá kidobott éveket siratni.

2019. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
8%

Egy kislány könyörgöm!!!! 23 darab éves ! 21 és fél évesen házasságot emleget. Jézus isten. Ti meg még bátorítjátok is hogy sürgesse meg. JÓISTENGYERELE.

Aztán csodálkozunk hogy Magyarországon a válási ráta 50% felett van, hát ezért mert senki nem gondolkodik előre csak jaj jaj házasság. Egyvalamiben igaza van az itt válaszolóknak, hogy külön kéne folytatni, hogy szerencsétlen pali ne essen csapdába.

2019. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
92%

Miért, kötelező mindenkinek 30 éves korában házasodni, meg azon görcsölnie, hogy már nem megy olyan könnyen a teherbe esés? Ha neki 23 évesen saját lakása van, dolgozik és úgy érzi, van egy stabil alapja a házassághoz, akkor mire várjon? Főleg hogy egyelőre egy eljegyzést szeretne, ami 3,5 év kapcsolat meg együtt élés után nem egy égbekiáltó bűn szerintem. Ráadásul a párja 9 évvel öregebb nála.

Itt nem az ígérgető, hitegető pasas van csapdában, hanem a kérdező.

2019. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%

Marhára a pasi van csapdában, vagyis lenne de ahogy nézem esze legalább van. Nem hiába 9 évvel fiatalabb “barátnője” van. Feleségnek nem kell egyébként nincs gond vele. Minél inkább erőlteti, a pali annál inkább el fogja hagyni. Ne a nők akarjanak már házasságot egy férfitől. Követelőzés az mindig is ment, de az, hogy tenni a dolgokért az már nem megy. Az hogy a férfi azt mondja rá, hogy igen, ezt a nőt én a feleségemnek akarom, és ő saját elhatározásából veszi meg a gyűrűt. Nem még azt mondani neki hogy majd te szervezed az esküvőt ekkorra meg ekkorra. Hat ho holélünk?

Ha ez eddig még nem következett be, márpedig nem következett, akkor van egy rossz hírem. Még nem érettél meg arra, hogy feleség legyél. Nincs meg benned az a plusz.

2019. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Kedves #23-as köszönöm. Én nem akarom kalitkába zárni. Meg egy eljegyzés még nem gyereket jelent egyből. És nem vagyok kislány. Annyit tudok, hogy nem a korom miatt van velem. Egyszerűen halogató típus, nagyon jól megvagyunk. Csak annyit szeretnék tőle őszintén megtudni miért halogató vagy mit érez pontosan ezzel kapcsolatban
2019. okt. 23. 06:28
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Halogató típus, itt a kulcs. Erre fogja, de ez nem így működik. Nem ez a baj. Nem téged akar párnak.

Ne pazarolj rá időt (a nyulat kiugrasztós válaszoló vagyok).

Csaknem 6 evig tengődtem egy ilyen kapcsolatban, azután erőt vettem magamon és léptem. Nem azt mondom hogy könnyű volt, mert jó volt az előzővel mindig is. Mostmár tudom, hogy valószínűleg azért, mert inkább barátok voltunk mint társak. Szerencsés vagyok hogy nem lett házasság.

A következő, aki tényleg igazi 3 hónap után közölte hogy el fog venni (nem csak mondta, tényleg teszi is a dolgát)😄

2019. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, kérdező, hogy fiatal vagy és ebből adódik, hogy nem látod tisztán. Szereted és mentegeted, nem akarsz róla rosszat feltételezni.
2019. okt. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Így van, elvakít a szerelem. Tudat alatt folyamatosan a kifogásokat keresed neki (halogató típus stb.), mert túl fájdalmas lenne beismerni saját magadnak, hogy nem kellesz neki igazán.

Ha veled egyidős lenne, még lehet igazat adnék neked, de harmincon túl egy többéves kapcsolatban ez a halogatás dolog egy nagyon szar kifogás.

2019. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha 32 éves, és 3,5 év utàn azt kapod meg, hogy " majd egyszer" akkor az egy nagy büdös hazugsàg és hitegetés. Eszében sincs elköteleződni egy hàzassàgban. Gondold àt, hogy neked megfelel- e egy pasim-csajom kapcsolat vagy sem mert vagy teljesen hàzassàgellenes, vagy majd hipp- hopp elveszi a következő csajàt, de te, nem kellesz eléggé. Szàmtalan ismerősöm jàrt így. Mind 33 felett vannak, egyedül, mert túl sokat vàrtak a nagy semmire. Az expasijuk 1-2 év utàn elvett màsik nőt, miközben ők 4-6-8-10 évig pazaroltàk az idejüket egy szàmukra jövőtlen kapcsolatban.

Az idő hamar elszàll.

Ami engem illet, csak a házassàg volt fontos szàmomra. A férjemmel egyetértettünk ezen a téren, minden adott volt, így megléptük a dolgot és 1,5 év utàn ösdzehàzasodtunk. Akkor voltam 25, ő pedig 22 éves.

Ha gyereket is akarsz, plàne fontos, hogy lény résen.

33/N

2019. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
*légy résen
2019. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!