Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem akar eljegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar eljegyezni?

Figyelt kérdés

Félreértés elkerülése végett: nem akarom kikönyörögni, hogy jegyezzen el.

3,5 éve vagyunk együtt, szóba jött néha az eljegyzés, a házasság még a gyerek is. A párom viszont mindenre azt válaszolja, hogy majd egyszer, meg hogy eljön az ideje. De meddig várjak, vagy mit tehetnék hogy legyen kilátásunk a jövőre? Nem akarom, hogy csak úgy éljünk nap nap után.

23/L



2019. okt. 21. 14:37
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
10, ugye vágod, hogy régen egy éven belül házasság volt, nem szarakodtak. Mi ez a hova tart a világ duma?
2019. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
77%

Nem akarlak elkeseríteni, de én is hasonló cipőben járok, csak én már 7 éves kapcsolatban èlek!

Én 29 pàrom 33 éves!

Évek óta ezt hallgatom, hogy majd majd aztán még mindig nem jött el sajnos a pillanat!

Nem erőltetem rá, az senkinek se jó...csak sajnálom hogy 7 év után, hogy miért nem érzi, hogy tovább kellene már lépnünk!

Én már lassan feladtam, ha akarta volna már megtette volna...sajnos tudom hogy neki annyira ez az egész nem fontos mint nekem!

Remélem te nem jársz így!

Én a 20-as éveimet szépen eltöltöttem azzal, hogy türelmesen vártam a semmire!

2019. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
39%
Én is ugyanebben a cipőben járok, én 26 vagyok, ő 35 és 7 éve vagyunk együtt... Úgyhogy 3,5 évvel járok előtted kérdező, de ugyanilyen halogató pasival vagyok együtt én is. Amúgy az előző barátnőjét hogyhogy nem vette el feleségül annyi év alatt? Ez elég árulkodó tud lenni.
2019. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Első hallásra szerintem nem akar elvenni. Ha mondanál nehány plusz körülményt, könnyebb atlatni:

Együtt eltek e már? Ha igen mióta?

Dolgozol mar Te is?

Nem akarok indiszkrét lenni de milyen az anyagi helyzetetek? Albérletben éltek, saját, esetleg valamelyik rokon lakasában és csak rezsit kerestek?

Van e munkátok, anyagilag rendben vagytok? Nem kell gyűjteni valamire, hitel stb.?

Mikor hoztad fel először a házassag temat?

Lesz a közeljövőben valami esemény? Szülinap, evforduló? Esetleg nem karácsonyparti?

Gyerektémához hogy áll?

2019. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
1éve élünk együtt. Saját lakás, van munkám, nem szűkölködünk. Az előző kapcsolatáról részleteket tudok csak. Kb 1,5éve hoztam fel először a házasság témát mondtam neki, hogy nem szeretném ha valamilyen ünnepen kérné meg a kezem. Lehet neki nem is fontos ez az egész házasság, de akkor azt is megmondhatná. Gyereket állítólag szeretne, de arra is azt mondta, ha eljön az ideje.
2019. okt. 22. 02:47
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor a gyerekvállalás sem biztos ezek szerint.

Amúgy, csak kíváncsiságból, ha őszintén bevallaná, hogy nem akar feleségül venni, mert nem akar esküvőt, el tudnád fogadni?

2019. okt. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és tudom, hogy ő is engem. Mindig mondom neki hogy legyen őszinte. Ha bevallaná lehet, hogy idővel meg tudnám emészteni
2019. okt. 22. 06:58
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar ő semmit. Tologatja amíg lehet.

Ha elhagyod akkor esetleg lehet észbe kap, de utána már neked nem fog kelleni mert csalódtál benne.

Szerintem akar házasodni, de nem Te vagy neki az igazi. Szerethetitek egymást, de az másból is fakadhat.

Rossz hallani tudom, átmentem mar ezen. Ki tudod ugrasztani a nyulat:

1. mondd meg hogy nem szeretnel várni, X időben ( pl. Jöv Majus, jöv nyár stb. ) szeretnéd megtartani az esküvőt, de azt már el kell kezdeni szervezni.

2. Mondd azt hogy nem érdekel az esküvő, szeretnél már családot, próbàlkozzatok a gyerekkel. Azért a gyógyszert ne hagyd abba.

Lefogadom hogy talál majd valami kifogást, miért ne kezdd el tervezni az esküvőt gyereket.

Sajnálom. Fog jönni olyan akivel azonosak a tervek;)

2019. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
93%

Most még úgysem fogsz igazat adni nekem, de 5 év múlva verni fogod a fejed a falba, hogy miért dobtad ki a fiatalságod legszebb éveit egy korban hozzád nem illő farokra, akinek nem kellettél többre, mint egy éppen aktuális barátnő.

Az, hogy 1 év után eljegyzett valakit, és az eljegyzést 7 éven át nem követte házasság, azt jelenti, hogy komoly elköteleződési problémái vannak. Egy semmit sem jelentő gyűrűvel lefoglalózta magának a csajt, de mást nem akart tőle. Téged meg látod foglalózni sem kell, anélkül is magáénak tudhat. Amikor meg kicsit öregebb leszel, kevésbé leszel "feszes", vagy amikor elege lesz abból, hogy egyre kétségbeesettebben kéred, hogy végre lépjetek már túl a pasim-csajom kapcsolaton, majd összeszed magának egy újabb, fiatalabb pipit.

2019. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
0%
Mert még kislány vagy.
2019. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!