Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért érzem azt hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy meg akarja kérni a kezem? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Párom olyan kedves velem mindent megcsinál helyettem és egésznap csak nevet jó kedve van ha megkérdezem min nem mondja meg.

Nekem már az fura volt hogy mikor barátnőmmel voltunk vásárolni megállt ott ahol a gyűrűk vannak és mondta milyeeen szépek mennyire tetszenek neki. Rám néz és kérdezi neked melyik tetszik?

Szerintem párom mondta neki hogy kérdezze ezt meg

5 éve vagyunk együtt


2019. nov. 7. 08:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá mikor akarja.
2019. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi, várd csak ki a karácsonyt. Biztos olyan "egyedi" és "különleges" lesz, mint több millió párnak a világon, akik Szenteste jegyzik el egymást.
2019. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2021. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!