Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vélemény? Igaza van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Igaza van?

Figyelt kérdés

Párommal csak hétvégente tudunk találkozni, mert álmai munkáját megelőző képzésre jár.

Én általában szoktam hétvégente is dolgozni egy egy napot, ahogy épp van kedvem, és időm.

Páromat eddig nem zavarta, most viszont közölte velem, hogy a hétvégéken egyáltalán nem mehetek dolgozni, mivel ő ilyenkor van itthon, a hétvége szent, és töltsük együtt.


Én mondtam neki, hogy egyezzünk ki abban, hogy kéthetente megyek csak dolgozni, de hallani sem akar róla, azt mondta oldjam meg hétközbe, mikor nincs itthon.


Nem érti, szerinte másnak evidens lenne, hogy hétvégén, ha nem muszáj nem dolgozunk, főleg, ha olyankor van itthon a párunk...

Szerinte ez természetes kéne, hogy legyen, én viszont ki vagyok akadva, mert dolgozni megyek nem pasizni, és én se tilthattam meg neki, hogy a képzésre elmenjen, nem is hagyta volna.


2019. nov. 10. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, ez átmeneti időszak, mert tanfolyamon tanul.

Ha ennyit sem bír ki a kapcsolatotok, akkor ennek semmi perspektívája.

2020. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nalunk meg pont forditva volt.

Engem meg azert terrorizalt a hetvegente maszekolo párom hogy dolgozzam en is hetvegen vagy pattogjak takaritani meg fözni nehogymàr en addig pihenjek aludjak vagy ne adj isten ki is kapcsolodjak a munkahét utan.


Söt azon is megsertödött mikor lementünk hozza egy haversraccal amig dolgozott es beszelgettünk. Hülyenek erezte magàt azert mert nalunk mosoly jokedv progilmk a tema hogy hova megyünk csapatostul azaz vele is nyaralni, neki meg lattam hogy izzik a feje hogy ö dolgozik mi meg ott àllunk mint valami fönök felette es nezzük.


Olyan idiota felfogasa van es raadasul mint az öregapam köbe vesve az agymenései. Mindenki dolgozzon ne poenkodjanak a dolgozo ember felett mint a kiskiraly meg ilyenek. Sztem valami kisebbsegi komplexus. En pl tudok varrni amig haveroknak javitottam ilyen olyan rucijait siman elspanoltam velük közben.

2020. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
12. Vagyok. A vàlaszom lemaradt. Szerintem nincs igaza. Ne ö rendelkezzen mar a masik ember felett.
2020. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!