Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Novemberi eljegyzés óta, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novemberi eljegyzés óta, most azon kaptam magam hogy megnézem a csinos, fiatal csajokat? Kapuzárási pánik lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a menyasszonyomat! Soha nem néztem más nőre, soha nem csaltam meg senkit! Nem vagyok a nők után rohangálós fajta, félreérthető közeli baráti viszonyban sem vagyok nőkkel!

Munkahely váltás, felmondási időszak miatt már januártól itthon vagyunk összezárva a menyasszonyommal. Egyébként 5 éve vagyunk együtt, 4,5 éve egy háztartásban. Márciustól sehova nem megyünk, ki se tettük a lábunkat, mert ő nagyon fél, a testvére vírusos fertőzés következményébe halt bele sok évvel ezelőtt. Most tegnap mentünk el először maszkokban boltba bevásárolni. Eléggé szégyellem, de nem tudom miért, de nagyon megnéztem a csinos nőket, főleg az egyetemista korúakat akik vidámak voltak, nevetgéltek. Valahogy jól esett megnézni őket, olyan érzésem lett, hogy visszatért az élet, itt van előttem az élet. Soha nem néztem meg eddig csajokat!

A menyasszonyommal babát szeretnénk és ő már most kijelentette, hogy ha jönne a baba, akkor nem fogunk sehova menni legalább fél évig! Mert visszajöhet ez a vírus és egy kisbabára fokozottan figyelni kell fél éves koráig ilyen szempontból. Már most mondja, hogy nem fogunk utazgatni, meg sehova se menni 3 évig, mert az ő családjában rosszak a gyerekek és nem lehet sehova menni velük. Szokjak hozzá, hogy egyedül megyek a boltba, stb.

Normális most ez az érzés, hogy a fiatal, életvidám csajok megnézésével jó érzésem lesz és úgy érzem hogy újra élek és “buli van”, itt van a világ előttem? Sajnos a menyasszonyom nagyon parás, csak ezekről a hírekről, negatív dolgokról szólt az utóbbi három hónapunk. Minden nap nézni a tájékoztatókat, ezeket a híreket ... lélekölő volt számomra már.

Nagyon nagy a baj, ha most megnézem a nőket, amikor eddig nem tettem? Tovább soha nem lépnék senkivel! Közeledést is visszautasítanám! Már volt rá példa többször is.


2020. jún. 4. 10:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg a menyasszonyod komoly és felelősségteljes, építi a fészket, ahogy mondani szokták. Minden nő parás lesz különböző mértékben, amikor gyereke születik és anyatigris is. Aztán ahogy a gyerekek nőnek, ő is visszatér a régi normál kerékvágásba. Ez a koronavírus különleges helyzetet teremt, egyéni dolog, hogy kinek milyen a kockázatvállalási képessége. Sőt, láthatod, hogy a neten egy kínai férj még skafandert is épített a gyerekének.Már most látszik, hogy nem vagytok egy hullámhosszon. Te már más csajok után nézelődsz, de azért kell neked a menyasszony mert az komoly. Titkon érzed a nyomást, hogy meg kéne nősülni, rendes életet kéne élni, de közbe meg még nem vagy felnőtt, szórakoznál. Ne hazsnáld ki ezt a nőt, ha nem vagy érett, szakítsd és bulikázz életvidám egyetemista csajokkal, ne engedj a társadalmi nyomásnak. Ha te éretlen vagy, így csak a te életed fog félrecsúszni, ha most belevágsz, magad mögött hagysz egy elvált nőt egy síró gyerekkel is.Szerintem.
2020. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Nőként írom, hogy nem lehet valami vidám életed a párod mellett:(

Szerintem természetes, hogy megnézed a csinos nőket, lányokat....nem kapuzárási pánik ez, csak egyszerűen vonzzák a szemet a mosolygós, vidám emberek, akikben van ÉLET.


Kíváncsiságból kérdem, hogy te mondtál valamit az 'érveire'? Arra, hogy fél évig nem léphettek majd ki a lakásból a babával, mert elkaphat valamit, vagy hogy 3 évig nem mentek majd sehova?


33N

2020. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Fú nagyon sajnállak egy ilyen kontrolmániás hárpia mellett. Gyerekkel csak mégrosszabb lesz. Szerintem menekülj, mert nem minden nő ilyen, te sokkal jobbat érdemelsz!
2020. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
"a menyasszonyod komoly és felelősségteljes" - ha annyira komoly és felelősségteljes lenne, akkor nem vállalna gyereket egy világjárvány közepén. Ha mégis erre adja a fejét, akkor mit vár? Nem mennek sehova évekig, de bemegy a kórházba szülni, meg előtte a rengeteg vizsgálatra, gyerek születése után a védőnőhöz, orvosokhoz stb. Ott nem kapja el? Ne nevettess már, ez a nő egy paragép. Nem attól leszel felelősségteljes, hogy bezárkózol évekig a gyerekeddel, akinek így mellesleg semmilyen immundrendszere nem lesz. Ez ostobaság, nem felelősségteljes gondolkodás.
2020. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, főleg hogy ilyen sok nő is írt! Ezeket a dolgokat kijelenti, vitának nincs helye. Ha mondok valamit, akkor becsapja a szobaajtót és mehetek bocsánatot kérni később. Én jönnék-mennék, főleg ennyi bezártság után. Úgy gondoltam, hogyha lesz gyerekünk akkor őt is visszük mindenhova és világlátott kisgyerek lesz. Pl már előre elterveztem, hogyha annyi idős lesz hogy elmehet az anyja mellől, akkor viszem magammal “dolgozni” (vidéki irodánkba benézni, beszélni, de valójában nem dolgozás).

Régen olyan vidám volt, mindig mosolygott, az is fogott meg benne! Most már 1-2 éve parázik, soha nem mosolyog, veszekedik, idegeskedik! Pedig minden anyagi meg egyéb problémát nevetve megoldok, bármekkora is a baj. Én ilyen kreatívnak mondott, problémamegoldós ember vagyok amúgy. Régen társ volt benne. Otthagyni nem akarom, én nem az az ember vagyok aki egy megtervezett esküvő elöl lelép és hátrahagy mindent! A családjával is jó a viszonyom, nekem nincs családom sajnos. Meg mégegyszer mondom, nagyon szeretem. Csak jó érzés volt megnézni azokat a csinos, vidám, önfeledt csajokat. Kicsit úgy éreztem tényleg, hogy visszatért az élet ezután a sok para után. Hogy van más is mint a négy fal és vannak más emberek is a menyasszonyomon meg a Tescos futáron kívül.

2020. jún. 4. 14:55
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kár érted. Pedig egy tök értelmes, normális férfinak tűnsz, akinek sok nő örülne. Neked mégis egy olyan kell, aki annyiba sem vesz, hogy megbeszéljen veled mindkettőtök életét érintő dolgokat. Manipulatív zsarnok, bevágja az ajtót és még várja, hogy te kérj bocsánatot, csak mert más a véleményed.

Elhiszem, hogy szeretethiányod van és kell a biztos pont, de ez a kapcsolat nem a szereteten alapul. Vagyis az lehet, hogy te szereted őt, de hogy ő nem szeret téged, az biztos. Nem kell lemenned kutyába a szeretetért, ezt jegyezd meg.

2020. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül otthagyni, de addig én a helyedben nem vállalnák babát, amíg ezeket az aggályokat meg nem beszéltem vele.
2020. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy hűséges és becsületes vagy még nem szégyen egy olyan nőt ott hagyni aki mellett te mint egyén nem létezhetsz.

Tényleg kár érted, nagyon értelmes és szimpatikus férfinak tűnsz.

2020. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!