Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai 2 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai 2 év után az eljegyzés?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 eve vagyunk egyutt, minden klappol, az elso perctol tudtuk,hogy megtalaltuk a masik felunket. Szeptembertol osszekoltozunk, illetve most a karanten miatt, tobb,mint 2 honapot voltunk egyutt 0-24-ben es nagyon elveztuk, eletunk legjobb idoszaka volt!

Eljegyzeshez eleg 1 ev egyuttlakas, ha ott is minden klappol?


2020. jún. 5. 11:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%

Ahoz képest hogy egy ismerősöm úgy jegyzett el egy nőt hogy 2x találkozott vele , és a 3ik alkalommal a nő szüleinél megkérte a nő kezét, ahoz képest nem gáz.


"24 évesek vagyunk most, eljegyzés 25 évesen, esküvő 26 évesen lenne, gyereket pedig 5-6 év múlva szeretnénk, ha minden jól alakul!"


Ez viszont elég gáz szerintem....

Hogy miért? Mert nem az évek száma dönti el hogy miként halad egy kapcsolat. Úgy ahogy írták egy eljegyzés sem garancia semmire , sőtt a házasság sem az....

Ne ezektől várd a boldogságot mert nektek is beletörik a bicskátok mint oly sokaknak!

Az emberek azt hiszik ezek a dolgok instant boldogságot fognak hozni...nagyon nem....de majd rájössz

2020. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:))


Nem tudom miert gaz (kedves utolso),hogy tervezunk, hogy nem csak ugy majd lesz valami alapon eljuk a napjainkat, mint sokan a kapcsolatban (marmint a pasik, a nok meg csak szenvednek,hogy nem akar elvenni soha stb). Mindig is szerettem tervezgetni az eletemet..

egyebkent en az eddigi kapcsolataimban sose ereztem meg ezt, amit most. Ez teljesen mas, mint az eddigiek, de igaztok van mi tudjuk mennyit er a kapcsolatunk es mennyire szerencsesek vagyunk, hogy megtalaltuk a masik felunket! En csak ezt kivanom mindenkinek, hogy talalja meg o is :)

2020. jún. 5. 12:38
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

Az idő szükségessége fordítottan arányos az önismeretek együttesével.

Szóval ha meg kell kérdezni, akkor korai.

Elolvastam a szövegedet, szerintem nem ismeritek annyira magatokat, hogy tudjátok mi lenne sok év múlva. Egyenlőre még tanuljatok.

2020. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, a kérdéseden érzem, hogy ott a szemed előtt a rózsaszín köd. Ami jó. Csak így tovább! Költözzetek össze, jöjjenek a szürke hétköznapok, és 1 év múlva magadtól is fogod tudni a választ. Kicsit oszolnia kell ennek a rózsaszín ködnek, hogy reálisan láss.
2020. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%

Engem 2,5 hónap utàn kért meg a férjem és igent mondtam, szóval nem, nem gondolom, hogy korai a 2 év.

Aki érzi , hogy megtalàlta élete pàrjàt, nincsenek kétségei. Mindegy mikor kérik meg.

Nàlunk volt 1-2 ember aki kàrogott, hogy ez korai és pàr hónap múlva szakítàs lesz. Ehhez képest mi együtt vagyunk 10 éve, 8,5 éve hàzassàgban is. Ők meg rég szétmentek, pedig mindkét emberkénél több év utàn volt eljegyzés a kapcsolatolukban.

2020. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Engem 4 es fel ev utan kert meg a párom, viszont mi az esküvő utan tervezzuk az osszekoltozest. Sokan ezt sem nézik jo szemmel, tudjuk, hogy nem lesz egyszerű, de ezt szeretnénk. Nektek meg eleg friss a kapcsolatotok, de folyton egyutt vagytok, ez is mas. Szerintem ne masokrol vegyetek peldat, csinaljatok ahogy nektek jo. Egyebkent a nagyszuleim is hamar hazasodtak es mar tobb mint 50 eve elnek boldog hazassagban. Sok boldogságot nektek!
2020. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

#15

azért ez elég ritka. kevés embernél jön be, erre nem szabad alapozni..

2020. jún. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 év után kérte meg a kezem a párom, és rá 1 év múlva volt az esküvő.
2020. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem mèg, korai. Èljetek mèg együtt 2 èvet. Ki kell ismernetek egymàst.Eljegyezhetitek egymàst előbb is de, kèsőbbiekre nem garancia arra, hogy együtt maradtok. Össze vesztek vagy valami màs dolog.
2020. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szüleim 23 és fél éve vannak eggyütt. Megismerkedésük után három hónappal összeköltöztek,nyolc hónappal később pedig eljegyzés+terhesség.

Vannak különbségek köztük,amiket most már nehezebben tűrnek el.(Idősödnek) Egész jó életem volt mellettük.

2020. júl. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!