Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai 2 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai 2 év után az eljegyzés?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 eve vagyunk egyutt, minden klappol, az elso perctol tudtuk,hogy megtalaltuk a masik felunket. Szeptembertol osszekoltozunk, illetve most a karanten miatt, tobb,mint 2 honapot voltunk egyutt 0-24-ben es nagyon elveztuk, eletunk legjobb idoszaka volt!

Eljegyzeshez eleg 1 ev egyuttlakas, ha ott is minden klappol?


2020. jún. 5. 11:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de miután már együtt éltek egy évet, a második évben mi olyan dolog derülhetne ki, ami az elsőben nem jött elő? Addigra már 3 éve lesznek együtt, olyan hatalmas nagy különbség az együttélés miatt nem tud már kibukni. Egy év járás+egy év együttélés+egy év jegyben járás szerintem 24 évesen abszolút ideális, minek tököljenek 30 éves korukig, hogy aztán meg azért legyenek leszólva, mert "ha eddig nem, akkor most már minek"?
2020. júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!!:)


Neked kedves utolsó pedig főleg! Én is ugyanígy látom ezt az egészet! Úgy érzem divat lett az eljegyzést, esküvőt húzni-halasztani, pedig számomra ez fontos és tudom,hogy a nők 90%-ának is.

Illetve ha valaki megtalálja a másik felét igazából már 1 hónap után is érzi,hogy ez most más. Nálunk ez történt

2020. júl. 15. 07:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!