Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyok együtt a párommal és úgy határoztam hogy szeretném megkérni a kezét. igazából mindketten kipróbáltunk szinte mindent és "elnyugodtunk" egymás mellett. ő 19éves gimis én pedig katona vagyok. Szerintetek nem túl korai? 20F

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 17:23
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak a kezét 16 éves korában kérték meg. Most 32 éve házasok édesapámmal
2020. aug. 5. 18:14
 22/34 anonim ***** válasza:
26%

Na igen, erről beszéltem, amikor írtam, h a kor csak egy szám. Vki már tizen, huszonévesen elég érett egy tartós és sikeres parkapcsolatra, vki meg sohasem lesz az, csak száll elkotelezodes nélkül egyik párrol a masikra.

Az én szuleim 54 éve vannak együtt nagyon szépen, jómagam tobb mint 30 éve, és 20 alatt voltunk mindannyian, amikor ezt a horrorisztikusnak számító dolgot elhatároztuk. 😊😅😎

2020. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
26%

Ja, és édesapám katona tiszthelyettes volt, amikor elvette anyukámat. 😊 De ez csak egy kis mellékes zönge.

Még egyszer sok boldogságot! 🥰

2020. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen 🥺 írtam privátot is
2020. aug. 5. 18:31
 25/34 anonim ***** válasza:
23%
Olvastam. Köszönöm a privát leveled, megtiszteltél vele.
2020. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
64%
Ja, aztán ebből is majd tiniterhesség ledz és kiszartok egy gyereket a csupasz seggetekre :D Az eljegyzéssel semmi baj, bár nem szeretem, mikor emberek dobálóznak vele. De a legtöbb ilyen szheretjhük ehgymásht és éretthek wagyunk kapcsolat idejekorán gyerekkel végződik.
2020. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Gyereket min 25 éves kortól szeretnék. Nemertem miért kell ez a hangnem. Én először fix hátteret szeretnék biztosítani hogy 5 ÉV MÚLVA ha majd szeretnének csaladot minden letfontossagu feltétel meg legyen hozza teremtve
2020. aug. 5. 19:22
 28/34 A kérdező kommentje:
A kisz*rtok pedig egy elég erős megnevezés és nem csak ránk nézve sértő de ugyanúgy mindenkire akinek gyereke van
2020. aug. 5. 19:29
 29/34 anonim ***** válasza:
36%
Kérd meg a kezét nyugodtan! Ez így hülyeség, hogy korai. Az én szüleim is nagyon fiatalon házasodtak (Apa 21, Anya 19 volt), és a mai napig együtt vannak nagy boldogságban. Szóval csak bátran, és ne törődj a sok rosszindulatú kommenttel. :)
2020. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
69%

"Hát ugymond mindegyikünknek sok kapcsolata volt ha lehet ezt így mondani"

Nézd, nekem két "gimis" kapcsolatom volt, egyik sem egyéjszakás. Mindkettő másfél évig tartott.

És tapasztalatból mondom: egészen más egy valóban felnőtt kapcsolat. Oké, hogy ez eddig nektek hosszabb, mint az egyéjszakásaitok meg a pár hónapos járogatásaitok másokkal. De ennyi idősen még rengeteget változtok, idő kell, amíg érik a személyiség, idő kell, hogy valóban felnőttes problémákat közösen oldjatok meg, stb.

Kívánom, hogy legyetek együtt 10 év múlva és akkor már házasként. Mert nem azt akarom mondani, hogy úgyis szétmentek. Egyáltalán nem biztos. Ismerek olyat, akik szintén fiatalon jöttek össze és később összeházasodtak és ugyanúgy együtt vannak. De nem kell ezt elsietni.

2020. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!