Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyok együtt a párommal és úgy határoztam hogy szeretném megkérni a kezét. igazából mindketten kipróbáltunk szinte mindent és "elnyugodtunk" egymás mellett. ő 19éves gimis én pedig katona vagyok. Szerintetek nem túl korai? 20F

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 17:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
24%
Amíg nem éltél valakivel legalább egy évet, addig lehetett akármennyi kapcsolatod, ne hívd magad tapasztaltnak. És főleg ne kérd meg egy olyan ember kezét, akit ennélfogva nem is ismersz igazán.
2020. aug. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg ha, szeretitek egymàst, akkor ennyit meg èr! Soha ne a mùlt èrdekeljen SENKIT!Ha nem a jelen! Ha megkèred a kezèt, az egy szèp gesztus ès bizonyìtod felè hogy mennyire szereted.! Szìvedre hallgass! Az igazi katona jòl cselekszik ès az eszère hallgat! Ne màsra!! Ennyiből menj oda a hadnagyhoz hogy azt mondta Pistike hogy ne menjek ki a terepre mert bomba van elàsva de a hadnagy azt mondja menj ki nyugodtan nincs semmi. De te nem mert, Pistikè(K)-re hallgatsz!! Szerintem kèrd mega kezèt!!!!!
2020. aug. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés egyáltalán felmerül, akkor biztos, hogy korai. Mi másfél év után házasodtunk, nem volt semmi kétségünk, és boldogok vagyunk azóta is. Most már 10 éve. Igaz, mi picit idősebbek voltunk mikor összejöttünk, 24/21 évesek.
2020. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!