Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért kell letérdelni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell letérdelni ha megkérjük egy nő kezét? Nagyon muszáj? Kövéreknek nagyon nehéz felállni és megalázó ha hasra esnek esetleg amire nagy az esély.

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 19:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%
KAMU! Jelentve!
2020. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem a súly a fontos,ki beszél itt erről? Jellemző senki sem érti a lényeget. A pszichés oldalát is beleértve.
2020. szept. 9. 19:28
 13/31 A kérdező kommentje:
Jelentheted 11. Nem is vártam többet, gondolom kifogytál az érvekből, csak a testalkaton pörögtök.
2020. szept. 9. 19:30
 14/31 anonim ***** válasza:
94%
"Kövéreknek nagyon nehéz felállni és megalázó ha hasra esnek esetleg amire nagy az esély":D ezen jot nevettem, egyébként #2-nek igaza van ki mondta h kötelező letérdelni? Ez egy gesztus amivel megtiszteled a hölgyet egy olyan pillanatban amire mindig emlékezni fog( pláne ha még hasra is esel:D )
2020. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

14. Van akinél vannak fizikai korlátok: túlsúly, sérülés, bénulás stb.

Továbbá: pszichés nyomás, pozíció nem egyenlő, nem egyenrangú

2020. szept. 9. 19:38
 16/31 anonim válasza:
85%

Foggy le mert egy csomó egészségügyi gondod lesz, ha a cipőd se tudod bekötni az már súlyos.

Amugy meg igen úgy a legromantikusabb ha letérdelsz és megkéred a kezét de ha ez nálad nem kivitelezhető akkor mondjuk egy romantikus sétánál üljetek le egymás mellé a padon és vedd elő a gyűrűt.

2020. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
A felek nem egy szintben vannak, olyan mintha az esemény csak a nőröl szólna, vagy a nőről és családjáról. Más meg térdepeljen mert úgy illik.
2020. szept. 9. 19:41
 18/31 anonim ***** válasza:
94%

Ha ennyire óckodsz tőle, akkor mért akarod megkérni?

Nem kell eljegyzés, házasság ahoz hogy együtt éljétek le az életeteket

2020. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
18. Látod ez eddig a legjobb ötlet, úgy is egy vagyonba kerül a lakodalom, meg a válás is. Nincs kínos helyzet, megalázkodás, de remélem nem lesz nyaggatás miatta.
2020. szept. 9. 19:49
 20/31 anonim ***** válasza:
85%
A férjem letérdelt anno, de mondtam neki, hogy nagyon gyorsan álljon fel - nekem nagyon furcsa volt, hogy ott térdel előttem. Lagzink egyébként nem volt, 2 tanúval házasodtunk össze, teljesen ingyen.
2020. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!