Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért kell letérdelni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell letérdelni ha megkérjük egy nő kezét? Nagyon muszáj? Kövéreknek nagyon nehéz felállni és megalázó ha hasra esnek esetleg amire nagy az esély.

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 19:15
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

20. Ugye hogy mint nőnek is furcsa a szituáció? Akkor képzelheted nekünk férfiaknak mennyire frusztráló a térdelés és kivitelezni is nehéz.


16. Nagyon könnyű mondani, hogy foggy le, de a gyakorlatban atom nehéz. Vesebajok, máj alul működés, sok stressz, örökölt kövérség, nálunk mindenki az volt mindkét oldalon, sosem voltam vékony gyerek, puffadok, ott- ott csikar, vizesdédésre hajlamom, keringési problémákig minden van.

2020. szept. 9. 21:33
 22/31 anonim ***** válasza:
73%

Troll kérdés, de mindegy, válaszolok..

"Ezt mutatják a romantikus filmekben mindig."

Igen. Sőt, a filmekben azt is mutatják, hogy a főhős fél kézzel elbír egy teherautót, majd hozzávágja a Godzilla nagyságú szörnyekhez. Meg átugratnak kocsival a szakadék fölött és semmi baja nem lesz sem a kocsinak, sem nekik. Szóval, ez is elvárás lenne.

Nekem amúgy nőként nem esne jól, ha letérdelnének elém. Nem vagyok én valami istenség, hanem egyenrangú partner, akivel az ilyen horderejű döntéseket normálisan, végiggondolva meg lehet beszélni.

2020. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 peca1000 ***** válasza:
6%

Én volt hogy állva, ès volt hogy ágyon egymás mellett fekve kértem meg a kezét.


Elèg ha a csaj tèrdepel, miközben a sliccemet gombolja ki :)

2020. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
78%

1. Ez a trollkérdés már volt, igaz elég régen, örülök, hogy újra feltetted🙄

2. Nem tudsz órákig térdelni? Milyen órákig? Szerintem te rossz filmet néztél😂

3. Ha egyszer az életben nem tudsz térdelésből felállni, akkor erre a kis időre már fölösleges is bárkit elvenned. Vagy annyira dagadt vagy, vagy annyira öreg, vagy mindkettő, de az tuti, hogy hamarosan elpatkolsz. Bár, ha nagyon gazdag vagy, talán mégis. Én szívesen hozzád megyek arra a pár hónapra, és tudod mit, le se kell térdelned. Na, elveszel?😉

2020. szept. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%
Jaj már megint feltetted ezt a kérdést... normális, épeszű férfinak eszébe sem jutnak ilyen baromságok. Csak nem értem, hogy az incelek miért csodálkoznak, hogy ilyen beteg megnyilvánulások után miért nem kellenek a nőknek.
2020. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok incel, és most először tettem fel erről a témáról kérdést, de hagyjuk ti úgy is mindent jobban tudtok. Különben sem sok van hátra. Ilyen rosszindulatú kommentet is rég olvastam itt.
2020. szept. 10. 09:38
 27/31 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is hülyeség ez a leterdeles. Én sem találom romantikusnak. Ahogy mindig felszalad a szemoldokom a pezsgobe rejtett gyurunel is. :D
2020. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
27. Meg is fulladhat tőle.
2020. szept. 10. 14:17
 29/31 anonim ***** válasza:
Az csak egy jó filmes klisé. Persze ha nagyon romantikusra veszed a figurát miért is ne.
2020. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem elfelejtette. Nagyon izgult, mert tudta, hogy nem sejtek semmit, és nem volt elég ideje egyedül otthon, mert hamarabb végeztem a melóval, tudta, hogy érkezem. Szóval annyira belemerült a nemleszekkész életérzésbe, hogy csak a beszédjét tartotta meg, elővette a gyűrűt, és kb. ez a beszélgetés zajlott le:

Szóval, hozzá... B@SSZAMEGATÉRDELÉS!


Azért így is igent mondtam :D

2020. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!