Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennél, és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, és miért?

Figyelt kérdés

FONTOS!


Nem kell itt kamuzni, anonim fórum.


Eljegyzésre készültök, amikor a jövendőbelid exe megkeres, és tesz egy ajánlatot.

Ha visszamondod az eljegyzést, és szakítasz, de végleg, akkor segít neked egy olyan dologban, ami életed vágya, de anyagiak, vagy más miatt nem jönne össze soha. Ismered őt annyira, hogy tud, el tudja intézni, és el is fogja, mert van annyira korrekt nő/férfi.

Képes elintézni egy olyan vízumot az USA-ba, ami után kaphatsz zöldkártyát.

Képes 2 telefonnal előbbre vetetni a beteg anyukádat a szervdonációs listán.

Az ápolásra szoruló nagyidnak tud helyet a legjobb otthonba, ingyen.

A kilakoltatás szélén lévő tesódnak, és 3 gyerekének intéz egy olyan hitelkonstrukciót, hogy szinte alig kell fizetniük havonta.

Apád kijöhet a sittről.

Vagy bármi hasonlót. Csak lépj vissza, és szakíts!



2021. jan. 10. 23:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Párom választanám. Inkább vele küzdök a céljaimért, az álmaimról meg rég lemondtam
2021. jan. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a párom. Hatalmas mázlim van vele, még egy ilyet nem találok.
2021. jan. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A párommal maradnék, ugyanis kemény munkával is sok mindent el lehet érni. Az én álmaimat legalábbis mindenképpen. Ilyen "sok mindent el tudok intézni" ismerősöm meg már van. :D
2021. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélném a párommal.


Amilyen troll, azt javasolná, fogadjam el, aztán elvenne később. :D

2021. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Párom. Nekem is hatalmas szerencsém van vele. Olyan nagy vágyam meg nincs, amit egyedül ne tudnék elérni, és ezzel is szerencsém van, hogy nincs beteg nagynénim, akivel zsarolhatna az ex. Amúgy meg már házasok vagyunk szóval mindegy. (De amúgy nagyon tetszik a #14-es megoldása is.)
2021. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy az exnek ez hol lenne jó üzlet? Attól, hogy mi nem jegyezzük el egymást, a párom még nem lesz automatikusan vele? :)) Vagy ha összeszűrték a levet a hátam mögött és erre nagyobb bizonyíték is van, mint az ex szava, akkor amúgy is szakítok...

Egyébként egy szavát nem hinném el az exnek: hozzáteszem én személyesen nem is ismerem a párom exeit. Nem tud segíteni olyan dolgokban, ami életem vágya, mert ezeket magamnak kell elérni. Az orvosi dolgokban sem tudna, mert én egészségügyi háttérintézményben dolgozom, naponta beszélünk a klinikák, kórházak orvosaival, vezetőivel, évek óta jó a kapcsolat, van akivel tegeződünk is. :))

2021. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
Belőlem x év alatt általában kiszeretnek, szóval elfogadnám az ajánlatot azzal, hogy nekem tutiz le jóelőre egy szuper helyet egy értelmes idősotthonban.
2021. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
Előző komi F50.
2021. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják zsarolás.
2021. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!