Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engem miért nem kért meg soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem kért meg soha?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. A volt barátommal 4 évig voltunk együtt (ennek már több mint 6 éve) és én mindig próbáltam utalni az eljegyzésre meg arra hogy haladni kéne a kapcsolatban de sosem kért meg és nem akart velem tervezni. Elment egy csomó helyre nélkülem meg minden.

Most meg mindenki alig hall róla a mostani barátnője mellett mert sosem jár nélküle sehova meg 2 év után megkérte a kezét. Ahogy hallom jövőre meg is házasodnak.

Csak féltékennyé akar tenni?



2021. ápr. 19. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%

Ne etessétek már a trollt, full kamu a kérdés :D

Még hihető is lenne, ha nem játszaná meg ennyire a zaklató bolond exet, meg nem lassan adagolná a sztori részleteit. Túl van tolva, rutinos gyakorisok rögtön észreveszik.

2021. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:

#41. Gratulálok. Esküszöm, hogy komoly szándékkal írtam ki a kérdést.

Mert nyilvánvalóan zavar a helyzet.

Nem volt jó a kapcsolatunk amúgy ezzel a fiúval szóval tulajdonképpen én csak kimondtam de a 2. év után már sokszor megcsalt meg eljárkált. És egyértelmű szerintem, hogy ennyire zavar mert velem vett fel kölcsönt az autóra amit megvettük együtt és kimentünk dolgozni is külföldre együtt. Aztán amikor említettem neki hogy lépni kéne a kapcsolatban akkor azt mondta, hogy nem akar. Pedig 4, de már majdnemcsak 5 éve voltunk együtt.

2021. ápr. 20. 11:32
 43/70 A kérdező kommentje:

Az érdekelt volna, hogy akkor velem csak a megszokás miatt maradt olyan hosszú ideig? Mert tényleg rossz volt a kapcsolatunk de valamiért mindig együtt maradtunk.

És utánam is voltak kapcsolatai de senkit nem vett el meg azokkal is ilyen komolytalan volt.

2021. ápr. 20. 11:33
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, így is túl volt tolva, most már tényleg nevetséges :D Miért jó neked ez? Hidd el, bár rengeteg hülye nő van a világon, olyan hülye nő nincs, aki ezt így le is tudná írni magáról mint ahogy te teszed. Vagy boldoggá tesz, hogy a válaszolók többsége elhiszi hogy igaz, és beszólogat neked? Tényleg érdekel :D
2021. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, nem gondoltam volna, de szinte hiányzik D kosár...
2021. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
100%
D kosár is ugyanolyan kamu mint ez :)
2021. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ő legalább vicces :)
2021. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:

Ne szórakozunk már. Mi a francnak írnám ide ki ha nem okozna problémát? Ugyan már.

Nem poénkodni akarok.

Ez a történet teljesen valós. Esküszöm!!!

2021. ápr. 20. 15:07
 49/70 A kérdező kommentje:
Tényleg zavar hogy én nem voltam elég, a 20 éves lány meg igen..
2021. ápr. 20. 15:07
 50/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem körülötted forog a világ, királylány, de valahogy értem, téged miért nem akart elvenni ;)
2021. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!