Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engem miért nem kért meg soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem kért meg soha?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. A volt barátommal 4 évig voltunk együtt (ennek már több mint 6 éve) és én mindig próbáltam utalni az eljegyzésre meg arra hogy haladni kéne a kapcsolatban de sosem kért meg és nem akart velem tervezni. Elment egy csomó helyre nélkülem meg minden.

Most meg mindenki alig hall róla a mostani barátnője mellett mert sosem jár nélküle sehova meg 2 év után megkérte a kezét. Ahogy hallom jövőre meg is házasodnak.

Csak féltékennyé akar tenni?



2021. ápr. 19. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%
És arra meg nem is gondolsz hogy hiába 20 éves az a lány ha egyszer vele teljesen más a kapcsolata. Lehet, hogy 20 évesen kellőképpen érett a gondolkodása és jó párt alkotnak együtt, ezt ők ketten tudják. Szerintem ez már nem a Te dolgod.. mint ahogy az sem, hogy hogyan néz ki, ha azt mondjuk h biztos ronda, attól neked miért jobb? Ne legyen ő a mércéd és ne miatta akarj vagy ne akarj csinálni valamit, bízz magadban és abban, hogy Te is találsz majd egy helyes, neked való srácot, aki el is fog jegyezni. #26 voltam
2021. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
Nahjo 6 év...... hirtelen majdnem igazat adtam mert velem megtörtént hasonló egy szakitas után csak éppen ott 3 hónap alatt ... igaz utána mikor elvette szét is mentek szinte rögtön. 6 ev után lepj tovább ne reménykedj és ne várj, ez a vonat elment ....
2021. ápr. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:

De ők már 2 éve együtt élnek.

Van esély rá ha elveszi akkor nem sokkal később el is válnak majd?

Vagy szeretheti annyira hogy vele maradjon?

2021. ápr. 20. 10:00
 34/70 A kérdező kommentje:

Mert tényleg az összes barátja akivel mellettem sülve főve együtt volt azt se tudják most mi van vele mert nem jár el a csaj nélkül soha sehova.

Volt hogy néha beszéltünk messengeren miután szét mentünk de amióta van a csaj azóta nem beszéltünk egy szót se.

Sőt le is tiltott mindenhonnan amikor elkezdett ismerkedni a lánnyal.

2021. ápr. 20. 10:02
 35/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, felelj őszintén arra a kérdésre, hogy ez miért érdekel téged! Mi van akkor, ha elválnak vagy ha együttmaradnak. Hogyan befolyásolja ez a te életedet, érzéseidet?! Ha befolyásol, akkor drukkolsz hogy sikerüljön a házasságuk vagy rosszindulatból kérdezed?
2021. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:

Mivel engem nem kért meg de én voltam vele a leghosszabb ideig ezért szerintem nekem kéne vele lennem. És nem annak a lánynak aki 2 éve van vele. Legalábbis nem neki kéne a gyűrűt hordania.

Meg mi az hogy engem nem szeretett annyira és ezt a lányt jobban szereti meg velem nem akart tervezni vele meg igen?

2021. ápr. 20. 10:17
 37/70 anonim ***** válasza:
100%

És ezt hogyan gondoltad kivitelezni, miután kidobtad? Kérlek, világíts rá a logikára, hogy hogyan történtek volna az események azután, hogy szakítottál vele? Mit kellett volna csinálnia? Hogyan tudja valaki feleségül venni azt a nőt, aki szakított vele?

Aztán válaszold meg kérlek azt is, hogy Te mindenkit egyformán szeretsz?

2021. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
Most bocs meg de mégis kit érdekel, hogy te mit szeretnél meg mit gondolsz? Mi köze van a kapcsolatukhoz, hogy te mennyi ideig voltál vele? A csajjal van, boldog, szereti, elveszi és kész. Azzal teszed magadnak a legjobbat, ha elengeded, mert nagyon szánalmas ez a vergődés.
2021. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez zseniális. Kidobtad, de azért téged kéne feleségül vennie. Beteg az agyad?
2021. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

#39 Igen, a kérdező pszichopatológiás eset, ez itt folyamatosan kiderül. Vagy szándékosan provokál, hülyének tettetve magát.

Még a tini rovatban a hormonok nyomása alatt esetleg elhiszem, hogy azért itatja az egereket, hogy a kidobott pasija miért nem vele jár most jegyben. De 20 éves kor felett?! És tényleg úgy kérdezget, mintha fogyatékos lenne, hogy de miért nem, nem szeretett vagy az új nőjével féltékennyé akar tenni?

Nem tudom, hogy lehet-e ezen egyáltalán segíteni, hogy létezik-e olyan gyógykezelés, ami ilyen fokú szellemi retardációt tudna fejleszteni. El kell engedni szegény kérdezőt, mi nem fogjuk tudni megmenteni önmagától. Rossz látni, hogy harmincasok képesek ennyire leépülni szellemileg.

2021. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!