Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engem miért nem kért meg soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem kért meg soha?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. A volt barátommal 4 évig voltunk együtt (ennek már több mint 6 éve) és én mindig próbáltam utalni az eljegyzésre meg arra hogy haladni kéne a kapcsolatban de sosem kért meg és nem akart velem tervezni. Elment egy csomó helyre nélkülem meg minden.

Most meg mindenki alig hall róla a mostani barátnője mellett mert sosem jár nélküle sehova meg 2 év után megkérte a kezét. Ahogy hallom jövőre meg is házasodnak.

Csak féltékennyé akar tenni?



2021. ápr. 19. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogy pótlék mert már azért 30 éves és nem akar család nélkül lenni ha már én szakítottam vele.
2021. ápr. 19. 14:59
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy kamu vagy beteg az agyad 😂😂😂😂😂😂
2021. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:
De hogyan szerethet valakit 2 év alatt jobban mint engem 4 év alatt?? Sosem értem az ilyen felfogást.
2021. ápr. 19. 15:00
 14/70 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, hogy miért nem kért meg.

Szerintem a többi válaszoló is

2021. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
99%

Ez most már kamu!


Van egy hasonló kérdés csak fordítva egy faszi írta ki nemrég.

2021. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
93%
Most gyorsan csapj le rá, itt a vissza nem térő alkalom. Azért tetteti, hogy ilyen boldog, hogy te végre feleszmélj és a karjaiba rohanj. Hívd fel és vallj neki szerelmet, az lenne a legjobb ötlet. Esküvő előtt másra se vágyik az ember, mint a 6 évvel ezelőtti párjára. Gyerünk, bajnok, csináld vissza!
2021. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
100%
#16-ossal értek egyet!
2021. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
#15. Bármit gondolsz nem kamuból írtam ki, csak bànt ez.
2021. ápr. 19. 15:05
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztosan azért kérte meg a kezét, hogy féltékennyé tegyen. Ütöm a fejem a falba, akkora hülyeséget írtál!

Nem, drága kérdező, egyszerűen az új lány jobban illik hozzá, és megtalálta benne azt, ami nálad hiányzott (akármi is legyen az).

2021. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
96%

Élő példa vagyok

Jelenlegi párom előttem 4 évig volt együtt egy lánnyal.

Együtt éltek. Megtett érte mindent, külföldre vitte nyaralni stb

A lány dobta ki valami külföldi faszi miatt.

A párom olyan mélypontra került, hogy elvesztette a munkáját és elég zűrös életét kezdett el élni.

Azóta eltelt 4 év.

Én 2 éve ismertem meg a badoon. Sokáig csak beszélgettünk. Az elején folyamatosan azt hangoztatta ő már senkit sem fog úgy szeretni mint azt a lányt...

Ahoz képest olyan összhang lett közöttünk és olyan kémia hogy az első találkozás után kB össze is költöztünk.

Normális munkája lett, helyre jött a kapcsolata a testvérével és az apukájával is amióta együtt vagyunk.

Vettünk egy kocsit közösen.

Felújítottuk a lakását.

A családom imádja őt és ő is az én családom.

Mindenki csodálkozik, hogy egymásra találtunk és milyen összhang van közöttünk, hogy mennyire látszik, hogy szeretjük egymást.

Tavaly megkérte a kezem, ami nagy meglepetés volt mert mindig úgy beszélt mint aki soha nem akar házasságot.

Pontosan ez az élő példája annak, hogy teljesen mindegy kivel meddig voltál együtt ha egyszerűen nem ő volt az igazi.

Én is éltem együtt más férfiakkal.

Volt akivel közös albérletben volt akivel már hatalmas dolgokat is elkezdtunk tervezni és intézni a jövőre nézve.. De ez nem jelent semmit.

Ilyet még senki iránt nem éreztem.

És ezt nem befolyásolja azt hogy kivel meddig vagy együtt ha egyszerűen más és jobb amit érzel mint valaha valaki iránt!

2021. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!